Où sont nos diplômés de 2002


SOYADI İsim Üniversite Bölüm
ADAL Gizem Anadolu İşletme
AGOPYAN Arden GSÜ Bilgisayar Müh.
AKBIYIKOĞLU Amira Yeditepe Antropoloji (Burslu)
AKÇA Kerem --- ---
AKER Neslihan GSÜ Felsefe
AKKAYA İpek İÜ Fransız Dili ve Edebiyatı
AKSOY Ezgi Koç Uluslararası İlişkiler (İng.)
AKTAN Pınar İşletme
AKYOL Fırat GSÜ Bilgisayar Müh
ALICI İşve Hacettepe Felsefe
ALTIOKLAR Faik İstanbul Bilgi Siyaset Bilimi (Burslu)
ALTUĞ Mert İstanbul Bilgi Uluslararası İlişkiler
ANIL Özge --- ---
ARCAN Deniz Yeditepe Turizm ve Otelcilik (Y.O.)
ARISOY Aras Kadir Has Bilgisayar Müh.
ARSAN Zeynep Yeditepe Mimarlık
ARSLAN Burak GSÜ Bilgisayar Müh.
AŞKIN Sinem Koç İşletme (İng)
ATAKOL Can Sabancı Sanat ve Sosyal Bil. Prog.
ATASALİHİ Biray YTÜ
GSÜ
İşletme
İktisat
AYATAR Halim YTÜ İnşaat Müh.
AYDEMİR Alper Sabancı Mühendislik ve Doğa Bil. Prog. (Başarı bursu)
AYDIN Merve Yeditepe İç mimarlık
BAKAR Artaki İstanbul Bilgi Bilgisayar
BAŞIN Beyza Işık Endüstri Müh.
BAYKA Pınar YTÜ ?
GSÜ ?
İktisat
İletişim
BAYRAKTAROĞLU Gamze Sınava girmedi  
BESCELİ Can --- ---
BEŞİKÇİ Pınar İstanbul Bilgi Sinema ve Televizyon
BOYNUİNCEOĞLU Lena GSÜ İletişim
BOYNUYOĞUN Anıl Tercih yapmadı  
BOZANTI Ezgi İstanbul Bilgi Halkla İlişkiler
BULUT Can Erman Tercih yapmadı  
CEBİOĞLU Senay Ege Psikoloji
CESUR Işık Kimya
COP Begüm İstanbul Bilgi Hukuk
CUMALI Begüm İTÜ Jeofizik Müh.
ÇAMBOL Alis İstanbul Bilgi Reklamcılık
ÇANKAR Tanya İşletme
ÇAYCIZADE Ali Koç Sosyoloji (İng)
ÇELİK Göknil --- ---
ÇELİK Nadiye YTÜ Mütercim Tercümanlık (Fr)
ÇINAROĞLU Ozan Tercih yapmadı  
ÇİYENBAŞ Elif Montpellier 1 Ekonomik ve Sosyal idare
ÇOBAN Lena GSÜ Endüstri Müh.
ÇORAKÇI Can Işık Elektronik Müh.
ÇÖREMEN Selim GSÜ Bilgisayar Müh.
ÇULHACI İhsan Koç Elektrik-Elektronik Müh. (İng)
DEMİRCAN Başak İÜ Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri
DEMİREL Defne İstanbul Bilgi İşletme
DEMİRÖZÜ Begüm Tercih yapmadı  
DEMİRTAŞ Ceren GSÜ Sosyoloji
DERİNSU Korcan İstanbul Bilgi Sinema ve Televizyon (Burslu)
DİNÇ Ekin Tercih yapmadı  
DOĞANAY Zeynep Kocatepe Seramik Müh.
DRAĞAN Kaan Makine Müh.
DURU Dağhan Tercih yapmadı  
DUYGULU Gizem Yeditepe Siyaset Bilimi ve Uluslararası İliş. (Burslu)
DÜNDAR Efe İstanbul Kültür Hukuk
DİNLEMEZ Nesligül Grenoble Mimarlik
EKİM Mustafa Bilkent Bilgisayar Müh.
ERBİRER Gizem İstanbul Bilgi Medya ve İletişim Sistemleri
ERÇETİN Toygun GSÜ Hukuk
ERDEMLİ İdil Paris Mimarlık
ERDOĞAN Deniz Sabancı Müh. ve Doğa Bilimleri Prog.
EREKE Pınar İTÜ ?
GSÜ ?
Mimarlık
İktisat
EREKLİ Ekin İstanbul Bilgi Sosyoloji
EREZ Gözde MÜ ?
GSÜ ?
İşletme (İng)
İşletme
ERGİL Aylin Strasbourg Fen Bilimleri
ERGÜL Işıl GSÜ Hukuk
EROR Selin Sosyoloji (İng)
ERSOY Ege İÜ İşletme
ERYAVUZ Güven Işık Enformasyon Teknolojileri
EVRANOS Eda Sınava girmedi  
GELİŞ Nihan Yeditepe Hukuk (Burslu)
GENÇ Berrak Yeditepe Siyaset Bilimi ve Uluslararaı İlişkiler
GEZMİŞOĞLU Doğuş Koç Makine Müh. (İng)
GİRAV Görkem Işık Endüstri Müh.
GÖKALP Işıl YTÜ Metalurji ve Malzeme Müh.
GÖKSU İrem Koç Psikoloji (İng)
GÖKTAŞ Onur Tercih yapmadı  
GÖNÜLTAŞ Tuğçe İÜ Mütercim Tercümanlık (Fr)
GÖRGÜLÜ Uğur Can İstanbul Bilgi İşletme
GÜLDİKEN Orhun İÜ İşletme
GÜLEK Ayşe Montpellier 1 Tıp
GÜN Özlem Okul Öncesi Öğretmenliği
GÜNER Duygu İstanbul Bilgi Uluslararası İlişkiler (Burslu)
GÜRBÜZ Özge YTÜ Mütercim Tercümanlık (Fr)
HABİF Yael Connecticut ?
HARALAMBOPULOS Hristina GSÜ Endüstri Müh.
HATİPOĞLU Mehmet İTÜ Şehir ve Bölge Planlaması
HEKİMGİL Sedef
GSÜ
Hukuk
Sosyoloji
HIZ Derya Koç Endüstri Müh. (İng)
IŞIKARA Tuğçe Grenoble 2 Hukuk
İNALBAY İpek Yeditepe İşletme
İNANÇ Kemal Sabancı Sanat ve Sosyal Bilimler Prog.
KAFALI Deniz GSÜ Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi
KAPANCI Berk GSÜ Hukuk
KAPLANGI Melis Tercih yapmadı  
KARA Deniz Aktüarya (Y.O.)
KARAKAŞ Işıl İstanbul Bilgi Uluslararası İlişkiler
KARAKAŞ Nesrin NYU ?
KARAVELİ Sinan Sabancı Müh. ve Doğa Bilimleri Prog.
KASAPOĞLU Begüm İTÜ Matematik Müh.
KAVAFOĞLU Gizem İÜ Biyoloji
KAVLAK Emrah Sabancı Bilgisayar Müh.
KAYA Kerem Koç Kimya (İng)
KAYAALP Ali MSÜ Sanat Tarihi
KESKİN Bengi Koç
GSÜ
Psikoloji (İng)
Sosyoloji
KINACI Sinan İstanbul Bilgi Uluslararası Finans
KIRIKOĞLU Behre İÜ Maliye
KIRTIL Kerem İstanbul Bilgi Sinema ve Televizyon
KIZIKLI Melis Sabancı Sanat ve Sosyal Bil. Prog. (Başarı Bursu)
KOCAŞALLI Emre Strasbourg Bilim ve Teknoloji
KOYUNCU Hilal Aix-en-Provence Genetik
KÖKSEL Melisa Hukuk
KRAND Onur Sabancı Müh. ve Doğa Bilimleri Prog.
KULAÇ Eren Yeditepe Mimarlık
KURU Arzu İTÜ Kimya
KÜRKÇÜOĞLU Mustafa İstanbul Bilgi İşletme
LÜLECİ Can İÜ Hukuk
MERMER Birsen Yeditepe Hukuk
MUTLU Zeynep İÜ Felsefe
NİŞLİ Emre Bilkent Hukuk
OBAKAN Pınar Tercih yapmadı  
ORALLAR Ece Yeditepe Kimya Müh.
ÖKTEN Müge Yeditepe Diş Hekimliği
ÖNCEL Orçun İstanbul Ticaret Uluslararası Ticaret
ÖNDER Ezgi Tercih yapmadı  
ÖZ Murat Yeditepe İç Mimarlık
ÖZAYTEKİN Merve Nice İletişim
ÖZBAŞ Can İktisat (İng)
ÖZDEMİROĞLU Aslı Işık Enformasyon Teknolojileri
ÖZDEN Ece İÜ Antropoloji
ÖZDİNÇ Nazlı Strasbourg Psikoloji
ÖZDOĞAN Bengü GSÜ Sosyoloji
ÖZEN Gamze --- ---
ÖZER Gizem Tercih yapmadı  
ÖZER Nazlı GSÜ Hukuk
ÖZEV Arzu Umass Amherst Massachusetts
ÖZGÜN Şehnaz Strasbourg Tıp
ÖZKUL Derya GSÜ Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler
ÖZYİĞİT Ömür İÜ İşletme
PALA Çağlar Tercih yapmadı  
PARLAKULAŞ Altay YTÜ Fizik
PEHLİVANLI Cihan Işık Bilgisayar Müh.
PEHLİVANOĞLU Gökçe Sinema ve Televizyon
PEKİN Onur Tercih yapmadı  
SAĞDIÇ Barış Grenoble Matematik ve Bilgisayar
SAADETLİOĞLU Kaan GSÜ Hukuk
SARFATİ Selin İTÜ Mimarlık
SARIÖZ İpek YTÜ Çevre Müh.
SAVAŞÇI Fulya Koç Ekonomi (İng)
SAYGAN Selin Sınava girmedi  
SEBER Gizem ODTÜ GIDA Müh.
SELÇUK Murat İstanbul Bilgi Hukuk
SERBES Pelin MSÜ Resim
SEVER Serem Grenoble ?
SEZER Evin Ottawa Ekonomi
SİLAHTAROĞLU Pınar --- ---
SOLAK Seda Yeditepe Hukuk
SOLMAZ Büke

İÜ ?
GSÜ ?

İşletme (İng)
Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi
SOYDAN Ahu Yeditepe Bilgisayar Müh.
SÖYLEYİCİ Hande Paris 2 Ekonomi ve İşletme
SİMAİŞ Nur --- ---
ŞENSES Can Koç Ekonomi (İng)
TAŞKENT Ceren Sabancı Sanat ve Sosyal Bilimler Prog.
TAHTAKILIÇ Zehra ODTÜ Felsefe
TAHİNCİOĞLU Somer Yeditepe Sistem Müh.
TANERİ Nazlı YTÜ Mütercim Tercümanlık (Fr)
TANRIÖVER Erdal Tulane Ekonomi
TARHAN Selcan Tuğçe Yeditepe Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler (Fr)
TARHAN Tuğçe Kocaeli İktisat (İ.Ö.)
TAYLA Alican Sorbonne, Paris 1 Hukuk
TEKÇE Nazlı Lille 3 İletişim
TEOMETE Fulya İÜ Hukuk
TETİKAŞAR Can KTÜ İktisat
TONGUÇ Arda Tercih yapmadı  
TOPALOĞLU Petek YTÜ Mütercim Tercümanlık (Fr)
TÖRECİ Nejat İÜ İktisat
TUĞCU Zeynep Franklin and Marshall İş İdaresi
TUNALI Emre Tercih yapmadı  
TUNÇ Melike Montreal Ekonomi ve Bilgisayar
TÜMSAVAŞ Ekin İstanbul Bilgi Uluslararası İlişkiler
TÜRKER Doğa Yeditepe Hukuk
UÇAR Derya Bilkent Arkeoloji ve Sanat Tarihi
UÇAR Selen İktisat
UĞURCU İrem Dokuz Eylül İktisat (İ.Ö.)
UNCU Aras GSÜ Endüstri Müh.
URAS Berrak MSÜ Mimarlık
UYAR Lale GSÜ İletişim
UZUNHEKİM Cihan Warwick Mühendislik
ÜLKER Deniz İstanbul Bilgi Sahne Sanatları (Burslu)
ÜNAL Hakkı Tercih yapmadı  
VARDAR Sinem Bilkent İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı
YAHYAOĞLU Linda Bilkent Arkeoloji ve Sanat Tarihi
YARAR Erdem Sakarya Metalurji ve Malzeme Müh. (İ.Ö.)
YASUN Can Işık Endüstri Müh.
YAZICIBAŞIOĞLU Onur YTÜ Jeodezi ve Fotogrametri Müh.
YENER Emir İstanbul Bilgi Tarih
YETİŞ Onat İTÜ İnşaat Müh.
YILBURAK Sanem Toulouse Mimarlık
YILDIZDOĞAN Derya İÜ Mütercim Tercümanlık (Fr)
YILMAZSOY Gökçe Akdeniz İktisat
YAVRUCU Ongun Purdue Mühendislik
YURDAN Talat Sorbonne, Paris 1 AES
YÜCEKÖK Erinç İstanbul Bilgi İşletme