Soyadı İsim Üniversite Bölüm
AFŞAR Fatoş --- Tercih yapmadı
AKALIN Güven İÜ Moleküler Biyoloji ve Genetik
AKAR Merve Toulouse Psikoloji
AKAY Sinem Polimoda / Fit, İtalya Modacılık
AKGÜN Refik Virginia Sistem Mühendisliği
AKMAN Cihan Bahçeşehir Bilgisayar Müh. (Burslu)
AKPINAR Ceren Bilkent Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi
AKSOY Merve İÜ Sosyoloji
AKTAŞ İpek Pine Manor College  
ALANYALI Burcu Akdeniz Çevre Müh.
ALFASA Ethel Koç Psikoloji (İng)
ANAÇ İdil Bilkent İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı
AYASBEYOĞLU Gizem İşletme
AYDIN Bilun --- Tercih yapmadı
AYDIN Arda Joseph Fourier, Grenoble 1 Bilgisayar Müh.
BALCAN Selim GSÜ Endüstri Müh.
BARIŞ Adnan Sabancı Mühendislik ve Doğa Bilimleri
BAŞAR Burçin GSÜ Endüstri Müh.
BAŞER Derya --- ---
BATILI Lezize Nice Psikoloji
BAYAR Müge --- ---
BAYKAL Seda Ege Biyoloji
BAYRAKTAR Gülnur Bilgi İşletme
BAYTEKİN Bahadır İstanbul Ticaret Endüstri Müh.
BAYÜLKEN Beril YTÜ Fransızca Mütercim Tercümanlık
BEYAZKAYA Serhat Koç İşletme
BIÇAKÇI Senem --- ---
BİLGE Melis Bilkent İşletme Bilgi Yönetimi
BİLGİN Yiğit Queen Mary of London Hazırlık
BİNATLI Alp İktisat (İÖ)
BİNİCİ Can İÜ İşletme
BİRCAN Anıl Bilkent Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri
BORA Didem GSÜ Uluslararası İlişkiler
BOZDAĞ Nazlı Yeditepe Moda ve Tekstil
BOZLUOLCAY Aslı Koç Kimya (İng)
BÜYÜK Dilara Ecole Polyt., Montreal Kimya Müh.
BÜYÜKBAŞ Sinan YTÜ Makine Müh. (İÖ)
CAN Tarık Kimya Müh.
CANER Atilla GSÜ İktisat
CANER Çağlar Anadolu Basın ve Yayın
CEDİMOĞLU Hande Yeditepe Mimarlık
CENGİZ Haydar İktisat (İÖ)
CERİT Arda Yeditepe Sistem Müh.
CHOUSEİN

Selin

Boğaziçi İşletme
ÇADIRCI Mehmet Koç Ekonomi (İng)
ÇAKA Onur GSÜ Endüstri Müh.
ÇALMAŞUR Aydan İÜ Fransızca Öğretmenliği
ÇEKİRGE Mehmet --- Tercih yapmadı
ÇELİKEL İpek Bilgi Uluslararası İlişkiler
ÇETİN Esin Koç Kimya-Biyoloji Müh. (İng)
ÇETİNKAYA Müge Sabancı Ekonomi-Yönetim Bilimleri
ÇETİNOL Dağhan GSÜ Bilgisayar Müh.
ÇINAR Eda İstanbul Ticaret Endüstri Müh.
ÇİTÇİ

Selen

Lyon 3 Ekonomi ve İşletme
DAVRAN Özlem Kocaeli Jeofizik Müh. (İÖ)
DEMİR Deniz GSÜ İletişim
DİNÇ Esra Bilgi Ekonomi
DİNÇER Ayça İÜ Felsefe
DOĞAN Burak Yeditepe Makine Müh.
DOĞAN Emre GSÜ Bilgisayar Müh.
DOĞAN Beste Kamu Yönetimi (Fr)
DOĞAN Seda GSÜ Felsefe
DOĞANCALI

Pelin

Boğaziçi Psikoloji
DOĞRUEL

Eylül

Wellesley College (Burslu)  
DÖKER Merve Sabancı Ekonomi - Yönetim Bilimleri
DÜZGÜN Volkan Koç Ekonomi (İng)
ENDER Rita Hukuk
ERDA Melis Nice Gösteri Sanatları
ERENGÖNÜL Ezgi MSÜ Sosyoloji
ERPARDO Lisya İTÜ Peyzaj Mimarlığı
ERSOY Eray Halkla İlişkiler ve Tanıtım
GEDİZLİOĞLU Simge YTÜ Jeodezi ve Fotogramteri Müh.
GEMİCİ Meltem Halkla İlişkiler ve Tanıtım
GİRAY Melvin İÜ Fr Mütercim Tercümanlık
GÖĞTAŞ Kerem İTÜ Maden Müh.
GÖKSEL Atahan GSÜ Bilgisayar Müh.
GÖLGE Emir YTÜ Makine Müh. (İÖ)
GÖREN Yusuf Makine
GÜLOĞLU Feryal --- Tercih yapmadı
GÜLTEKİN Evrim YTÜ Fr Mütercim Tercümanlık
GÜNERMENGİ Murat YTÜ İnşaat Müh.
GÜNEŞER Deniz Biyoloji
GÜRBÜZ Selin Koç Uluslararası İlişkiler
GÜRBÜZ Betül Yeditepe Hukuk
GÜRCAN Merve GSÜ Uluslararası İlişkiler
GÜRDAL Eda Sorbonne Fransız Edebiyatı
GÜROLA Seren Sinema, Radyo, Tv
GÜRSOY Gizem --- ---
GÜVENER Yaprak Strasbourg Ekonomi ve İşletme
HASAN Morris Kocaeli İşletme
HAZBAY Figen Koç Uluslararası İlişkiler (İng)
İBER Aslı Bilkent İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı
İÇÖZ Alican Queen Mary of London Hazırlık
İNCE İrem Koç Matematik (İng)
İNCİOĞLU Ömer Bilgi Reklâmcılık
İREN Merve Yeditepe Hukuk
IŞIKSEL Çiçek Sabancı Mühendislik ve Doğa Bilimleri
KALELİOĞLU Eren GSÜ Bilgisayar Müh.
KAMHİ

Eda

Lyon 3 Ekonomi ve İşletme
KANSIZLAR Ceyda İÜ İktisat (İng)
KARA Nihan Tarih
KARABAYIR Didem İÜ İktisat
KARAKOÇ Kağan --- Tercih yapmadı
KARATAN Sonat Muğla İşletme
KAYAHAN Sami Sabancı Ekonomi Yönetim Bilimleri
KAYNAR Emre YTÜ İnşaat Müh.
KEDİCİ Zeynep Bilgi Hukuk
KEFELİ Mahmut Yeditepe Endüstri Ürünleri Tasarımı
KESKİNOCAK Elif İÜ İşletme (İÖ)
KIRHALLI Serdar Bilkent Kimya
KIROĞLU Ceren Bilgi
GSÜ
Ekonomi
Siyaset Bilimi - Yüksek Lisans
KORKMAZ Özgür Bilkent İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı
KORTAK Handan YTÜ Fr. Mütercim Tercümanlık
KÖKBUDAK Naz Yeditepe Peyzaj Mimarlığı
KÖKNEL Serra GSÜ İletişim
KUŞCU Beste Yeditep İç Mimarlık (Burslu)
KUTLU Ceren Paris 1 Ekonomi ve İşletme
KUZU Gülin Koç İşletme
LEREYA Tanya Koç Psikoloji (İng)
MERAY Ozan Bilgi Ses Teknolojisi
MERZİFONLU Tuğçe GSÜ Felsefe
NAMER Semi Kocaeli Metalurji ve Malzeme Müh.
NASIRLI Reşit İstanbul Kültür Matematik-Bilgisayar
NASMAN Eda İÜ Uluslararası İlişkiler
NAYIR Mert Koç İşletme (İng)
NEMLİOĞLU Ceylan --- Tercih yapmadı
NİŞLİ Begüm GSÜ Hukuk
OKTAY Sebla Sinema, Radyo, Tv
OLCAY Emir GYTÜ Fizik
ÖLMEZ Deniz Sabancı Ekonomi Yönetim Bilimleri
ÖMEROĞLU Bora Sabancı Ekonomi Yönetim Bilimleri
ÖNDER Ezgi --- ---
ÖRNEK Yiğit GSÜ Hukuk
ÖRS Ulaş İTÜ Metalürji ve Malzeme Müh.
ÖZAŞÇILAR Banu İÜ Fr. Mütercim-Tercümanlık
ÖZDAMAR Aslıhan Yeditepe Görsel İletişim Tasarımı (Burslu)
ÖZDİLEK Pınar --- ---
ÖZDOĞAN Kiraz MSÜ Sosyoloji
ÖZEL İnci Yeditepe Sanat ve Tasarım
ÖZEN Gamze --- ---
ÖZER Olcay GSÜ Felsefe
ÖZERDEM

Emir

Michigan Ann Arbor Mühendislik
ÖZTEKİN Duygu YTÜ Şehir ve Bölge Planlama
ÖZYURT Erdem --- ---
POLATER Emir Yeditepe İşletme
POYRAZOĞLU Deniz --- ---
PULATHANELİ

Halûk

Académie de Rouen Fen ve Mühendislik
RÜZGAR Hazal YTÜ Sanat Yönetimi
SAKAOĞLU Ceyla Sabancı Güzel Sanatlar
SAKMAN Merve Bilgi Reklâmcılık
SARIÇİÇEK Lügen Maltepe Mimarlık
SAVAŞ Cem GSÜ Uluslararası İlişkiler
SAYGAN Yıldız Işık İktisat
SAYIN Sümer --- ---
SEKBAN Ceren Koç İşletme (İng)
SERİNKAYA Mehmetcan Anadolu Sinema ve Televizyon
SİNANOĞLU Melis Warwick Yönetim Bilimleri
SOYSAL Ceren GSÜ İletişim
SÖNMEZ Erol Sabancı Yönetim Bilimleri
SUNAL Hazal Gazetecilik
ŞAHİN Nilpar Sabancı Ekonomi - Yönetim Bilimleri
ŞAKRAKER Işıl İTÜ Meteoroloji
ŞATIRLAR Aytek Bilkent Küresel ve Uluslararası İlişkiler (UOLP-SUNY)
ŞEKERKIRAN Mete İTÜ Meteoroloji
ŞENLİER Onur --- Tercih yapmadı
ŞENOL İpek --- Tercih yapmadı
ŞENOL Buluş YTÜ Fr. Mütercim-Tercümanlık
ŞENYUVA Gamze İÜ Fr. Mütercim-Tercümanlık
TACİR Sinem GSÜ İletişim
TANELİ Başak --- ---
TOSUNLU Segah ODTÜ İşletme
TUĞSUZ Binnaz İÜ Metalürji ve Malzeme Müh.
TUNA Kaan GSÜ Bilgisayar Müh.
TURAN Ahmet Maliye (İÖ)
ULUDAĞ Ayşen --- ---
UNANOĞLU Burak Işık Endüstri Müh.
UŞAKİERALİ

Ceylan

İTÜ Endüstri Ürünleri Tasarımı
ÜLKÜSAL Melis YTÜ Şehir ve Bölge Planlama
ÜNAL Ece MSÜ Resim
VAROĞLU Mehmet --- ---
VARON Verda Bilgi Reklâmcılık
VELİBEYOĞLU Burcu Ekomometri (İÖ)
YAKUPOĞLU Burcu Bilgi İşletme
YALÇINKAYA Zeynep İÜ Sosyoloji
YALMAN Ceylan Koç İşletme (İng)
YANIKBACA Nirva Kocaeli İktisat
YEĞİN Görkem İstanbul Ticaret Medya ve İletişim Sistemleri
YILANKIRAN Çelik İTÜ Jeodezi ve Fotogrametri Müh.
YILMAZ Mert Sabancı Mühendislik ve Doğa Bilimleri (Başarı Bursu)
YURDUN Aybars GSÜ İktisat
YÜKSEL Can Koç Matematik (İng)