Où sont nos diplômés de 2004

 

 
Soyadı İsim Üniversite Bölüm
ACUNAŞ Burcu YTÜ Makine Müh.
AKBAL Batu GSÜ Endüstri Müh.
AKSU Onur Koç Elektrik Elektronik Müh.
AKYOL Talha Koç Makina Müh.
AKYÜZ Canan Marmara Sosyoloji (Ing)
ALP Çağıl --- ---
ALTINOK Güneş GSÜ Endüstri Müh.
ALTIOK Melis Marmara Kamu Yön. (Fr)
ALTUNPARLAR Emek Bilgi Halkla Iliskiler
APAYDIN Sinan Marmara Maliye
ARAS Umut Yeditepe İktisat
ARÇAĞ Umut   Tercih yapmadi
ARGÜN Sena ABD, Brown  
ARIKAN Alper GSÜ Endüstri Müh.
ATİLLA Erdem GSÜ İşletme
ATMACA Can Bilgi Isletme
AVCI Naze Haliç Molek. Bio. ve Genetik
AYDIN Sibel GSÜ İletişim
BAĞCIOĞLU Özgür   Tercih yapmadi
BAHAR İzzet Bilgi Reklamcilik
BALATAN Murat YTÜ Jeodezi ve Fotogrametri
BALİYAN Lori Koç Isletme (Ing)
BAYDAR Ayça GSÜ Bilgisayar Müh.
BAYKAL Arda Canada  
BEDİSEL Umar Koç Elektrik Elektronik Müh.
BERKİ Emre Marmara İşletme (Alm)
BORAN Uğur YTÜ Metalurji ve Malzeme Müh.
TÜZEL Fethi Can   Tercih yapmadi
CANDANER Cânâ Kocaeli Jeoloji Müh.
CANSEN Hande Fransa, Rouen Ekonomi
ÇAĞLAYAN Ozan GSÜ Bilgisayar Müh.
ÇAM Emre Abant Izzet Baysal Ü. İşletme (I.Ö.)
ÇOBANOĞLU Elif Kocaeli Çevre Müh.
ÇOKAR Onur --- ---
DAĞALTI Zeynep Marmara Isletme (Alm)
DAĞLI Çiğdem Mütercim Terc. (Fr)
DAĞLI İpek Arkeoloji
DAĞYILDIZ Ezgi IYTE Kimya Müh. (Ing)
DALLIAĞ Onur GSÜ Endüstri Müh.
DEMİR Ayşe GSÜ Sosyoloji
DEMiRBAŞ Deniz Fransa, Toulouse 1 Ekonomi ve İşletme
DEMİRCAN Sinem Maltepe Tıp
DEMİRDAĞ Pınar Fransa, Saint Etienne Sanat, Tasarım
DİLLİ Nazlı Bahçesehir Halkla Iliskiler
DİNÇBAL Tuba Isik Iktisat
DORALP Bengi Turizm Isletmeciliği
DÖKER Cem Fransa, Montpellier 1 Arts Plastiques
DURUSOY Murat Sabanci Ekonomi Yönetim Bilimleri
EKE Volkan ITÜ İşletme
EKEN Bengü Küresel ve Uluslararasi iliskiler
ELDEM Can --- ---
ELMAS Can GSÜ Bilgisayar Müh.
ERCE Sera --- ---
ERDEM Efe Yeditepe Bilg. Müh.
ERDOĞMUŞ Özge YTÜ Kimya
EREKLİ Eren Bilgi Isletme
EREN Elif Bilgi Halkla Iliskiler
ERGÜNER Hande ITÜ Gida Müh.
ERGÜVEN Ömer Can Bahçesehir Hukuk
ERSAN Gökhan Fransa, Lille 1 Fen ve Mühendislik
ERSANLI Aslı Bilkent Hukuk
ERTEN İlker   Tercih yapmadi
GAZİOĞLU Berna Bilgi Isletme
GEZER Şafak --- ---
GÖKTEN Bahar Marmara Sosyoloji (Ing)
GÜLECEK Onur Ecole d'Art Maryse Eloy Görsel İletişim
GÜNAL Beril YTÜ Iktisat (I.Ö.)
GÜNEY Pırıl Fransa, Sorbonne (Paris 1) Siyaset Bilimi
GÜREL Atalay --- ---
GÜREL Ceylan Fransa, Nice Ekonomi ve İşletme
HENDEN Gözde   Tercih yapmadi
HEPER Hande Bilgi Hukuk
İKİZLER Deniz Fr. Ögretmenligi
İLİMSEVER Onur GSÜ Siyasi Bilimler
İMREN Tunç Fransa, Sorbonne (Paris 1) Dil Okulu
İŞCANLI Ayça Kadir Has Uluslararasi Finans
İKİŞ Tuğçe GSÜ Sosyoloji
İREN Feyha Paris X, Nanterre Gösteri Sanatları
KABAŞ Melis ITÜ Bilisim Sistemleri
KAĞAN Kübra YTÜ Metalurji ve Malzeme Müh.
KALAFATOĞLU Eser Koç Ekonomi (Ing)
KALKAVAN Raife Yeditepe Isletme
KANTARCIOĞLU Serra   Tercih yapmadı
KANTOĞLU Emre KOÇ İşletme (Ing)
KATOĞLU Sahra Kültür Uluslararasi Iliskiler. (Ing)
KAVAS Merve   Tercih yapmadi
KESKİN Deniz Ingiltere, Leeds Kimya Müh.
KILIÇ Alp Fransa, Grenoble 1 Matematik, Bilişim
KILIÇ Bora Sabanci Ekonomi ve Yönetim Bilimleri
KILINÇKINI Öznem GSÜ Uluslararası İlişkiler
KOCABAŞLAR Efe Eskisehir And. Ü. İşletme
KONUK Mehmet Deniz   Tercih yapmadı
KORKMAZ Sevcan Fransa, Nice Ekonomi ve İşletme
KOYUNSEVEN Murat Kocaeli Iktisat
KÖSEOĞLU Can ABD, Tufts  
KÖSOĞLU Mehmet Hukuk
KUNTER Ahmet ABD, NorthWestern Mühendislik
KUZULİDİS Kristofer ITICÜ Endüstri Müh.
KUZUOĞLU Duygu ITÜ Moleküler Biyoloji ve Genetik
MORAL Yaprak ITÜ Peyzaj Mimarligi
MUTLU Mine GSÜ Bilgisayar Müh.
MUTLU Öykü GSÜ Endüstri Müh.
MUTLUÇAĞ Melike Fizik
NİZİPLİ Yiğit Koç Fizik (Ing, Burslu)
NOGAY Neşe Fransa, Grégoire Ferrandi Meslek Okulu Sanat
OKUTAN Cihan GSÜ İletişim
OKYAY Gizem ODTÜ Insaat Müh.
OLUR Erdem M.I.S.
ORUN Ceren Marmara Sosyoloji (Ing)
ÖCAL Dilara Hacettepe Sosyoloji
ÖCAL Ferhan Marmara Hukuk
ÖNDER Zeynep Yeditepe Genetik ve Biyo. Müh.
ÖNEL Uğur İTÜ Insaat Müh.
ÖNEY Merve GSÜ Hukuk
ÖNOL Ayşegül GSÜ Hukuk
ÖZALP Serhan Sabanci Müh. ve Doga Bilimleri
ÖZDEMİR Didem ITÜ İşletme
ÖZDEMİR Merve Bilgi Hukuk
ÖZIŞIK Bora Yeditepe Endüstiyel Tasarım
ÖZKURT Can   Tercih yapmadi
PARDO Metin ITÜ Uçak Müh.
SAMUR Ünsalcan Mütercim Terc. ( Fr )
SARICI Serhan   Tercih yapmadı
SEVIĞ Orçun YTÜ Iktisat
SİLAHCI Merve ITICÜ Endüstri Müh.
Sinem TEK Gülen GSÜ Hukuk
SÖZMEN Yağız ABD, Tufts Elektrik Müh.
ORÇUN Bilge Su Bilgi Siyaset Bilimleri
SUNAY İpek Sabanci Sanat ve Sosyal Bil. (Burslu)
SÜMER Selen Yeditepe Halkla Ilisk. ve tanitim (Burslu)
ŞAHİN Sezin GSÜ Felsefe
ŞAKİROĞLU Oya Koç Psikoloji (Ing)
ŞENER Emre Tip (Ing)
ŞENOZAN Güzide GSÜ Uluslararası İlişkiler
TANYOL Hasan Yeditepe Hukuk
TAŞAN Emrah Fransa, Grenoble 1 Fen ve Mühendislik
TAŞCI Serra Fransa, Amiens Ekonomi ve İşletme
TAYLAN Özgür Koç Ekonomi (Ing)
TEVER Cihan Kanada, Queens Biyoloji
TİRANLAR Can Marmara Isletme
TİRELİOĞLU Aslı Bilkent Iç Mimarlik ve Çevre Tasarimi
TOKUŞ Tuğçe Endüstri Müh.
TOYDEMİR Kuthan ABD, Boston Wenthworth Institute of Tech. Elektronik Müh.
TUĞRUL Yeşim GSÜ Sosyoloji
TUNÇ Ezgi YTÜ Mimarlik
TUNÇALP Emre Sabanci Sanat ve Sosyal Bil. (Burslu)
TURAN Merve ITÜ Makina ve Imalat Müh.
TUTLUOĞLU Levent Fizik
TÜKEL Hasan Bilkent Iktisat
TÜNTAŞ Tansu İTİCÜ Isletme
TÜZÜN Emre Bahçeşehir Mekatronik Müh.
UNGAN Utku Fransa, Reims Ekonomi ve İşletme
USKILIÇ İpek Siyasal Bilimler
USLU Emir Grafik Tasarim
USTA Hakan ITÜ Gemi Mak. Isletme Müh.
UYGUR Ünver Monaco Ekonomi
ÜNKAY Alper Işık Bilgisayar Müh.
VAİZOĞLU Çiğdem İÜ Psikoloji
VANLIOĞLU Emre Fransa, Lille 1 Ekonomi, İşletme
YALAMAN Özgür Sabancı İşletme
YAMAN Duygu Marmara Kamu Yön. (Fr)
YANAR Buse   Tercih yapmadi
YARAŞ Eser Isik Endüstri Müh.
YARDIM Öykü Bilgi Reklamcilik
YAZICIOĞLU Efsun İsviçre, Cenevre Hukuk
YEĞİN Başar Hukuk
YETKİN Emre Ingiltere, Leicester Biyoloji
YILMAZ Özlem GSÜ Siyaset Bilimi
YÜCEİL Doğu YTÜ Şehir ve Bölge Planlama
YÜCEL Fatih GSÜ İktisat
YÜKSEL Aybars Bilgi Hukuk
YÜRÜKOĞLU Can Koç Bilgisayar (Ing, Burslu)
ZEKİOĞLU Ayşe Bilgi ve Belge Yönetimi