Où sont nos diplômés de 2011

 

SOYADI
 
İsim
 
Üniversite
 
Fakülte
 
Bölüm
 
ACETER
 
Çağan
 
-----
 
 
 
 
 
AKYÜZ
 
Pınar
 
İstanbul
 
Edebiyat
 
Latin Dili ve Edebiyatı
 
ALAGÖL
 
Kemal
 
Yeditepe
 
Fen-Edebiyat
 
Fizik (Destek Burslu)
 
ALTAN
 
Müge Tezel
 
İstanbul
 
İktisat
 
Siyaset Bil. Uluslar arası İlişk.
 
ALTINLI
 
Murat
 
İstanbul
 
Fen
 
Fizik
 
ARAS
 
Yiğit
 
Sabancı
 
İktisadi İdari Bilimler
 
Ekonomi Yönetim Bilimleri
 
ASADORYAN
 
Serena
 
İstanbul
 
Hasan Ali Yücel Eğitim
 
Fransızca Öğretmenliği
 
ATAKAN
 
Begüm
 
İstanbul Bilgi
 
İletişim
 
Televizyon Haberciliği ve Program.%50 Burslu
 
ATEŞCİ
 
Acar
 
Koç
 
Mühendislik
 
Bilgisayar Müh.
 
AVDAGİÇ
 
Melike
 
Sabancı
 
İktisadi İdari Bilimler
 
Ekonomi Yönetim Bilimleri
 
AYDINGÜN
 
Bengi
 
İstanbul
 
Edebiyat
 
Prehistorya
 
BAHADIRLI
 
Ahmet Şahin
 
İstanbul Kültür
 
İktisadi İdari Bilimler
 
Uluslar arası İlişkiler
 
BALABAN
 
Can
 
İstanbul
 
Fen
 
Fizik
 
BAYRAKTAR
 
Rüzgar F.
 
İstanbul Bilgi
 
Fen-Edebiyat
 
Psikoloji
 
BENLEVİ
 
Melih
 
İstanbul Bilim
 
Tıp
 
Tıp
 
BERTAN
 
Mehmet Onur
 
Yeditepe
 
Mühendislik Mimarlık
 
Bilgisayar Müh.
 
BEYAZKAYA
 
N. Sedef
 
Yıldız Teknik
 
İktisadi İdari Bilimler
 
İşletme
 
BİLEN
 
Bahar
 
Bahçeşehir
 
İletişim
 
Halkla ilişkiler ve Tanıtım %50 Burslu
 
BİLGE
 
Begüm
 
Sabancı
 
İktisadi İdari Bilimler
 
Sanat ve Sosyal Bilimler Programları
 
BİLGE
 
Burcu
 
Sabancı
 
Mühendislik
 
Mühendislik ve Doğa Bilimleri
 
BİLGİÇ
 
A. Hazal
 
----
 
 
 
 
 
BİLGİNOĞLU
 
N. Emre
 
Yeditepe
 
Hukuk
 
Hukuk
 
BİNAN
 
Demet Gül
 
Koç
 
İktisadi İdari Bilimler
 
Uluslar arası İlişkiler
 
BOYDAK
 
Ece
 
Koç
 
Mühendislik
 
Kimya Biyoloji Müh.
 
BÜYÜKKESER
 
Begüm
 
İstanbul Bilgi
 
Fen Edebiyat
 
Psikoloji
 
CANGÜL
 
Tunç
 
İstanbul
 
İşletme
 
İşletme (İngilizce)
 
CARILLI
 
Mina N.
 
Koç
 
İktisadi İdari Bilimler
 
İşletme (İngilizce)
 
CAYMAZ
 
Ceren
 
İstanbul
 
Hasan Ali Yücel Eğitim
 
Fransızca Öğretmenliği
 
CELEPSOY
 
Eren
 
Yeditepe
 
Mühendislik Mimarlık
 
Elektrik-Elektronik Müh.
 
ÇAKIR
 
Simge
 
İstanbul Bilgi
 
İletişim
 
Reklamcılık %50 Burslu
 
ÇETİNKAYA
 
İdil
 
Yeditepe
 
Hukuk
 
Hukuk
 
ÇOBAN
 
Nadin
 
İstanbul Bilgi
 
Fen Edebiyat
 
Finans Matematiği %50 Burslu
 
ÇOKOVA
 
Elif
 
Sabancı
 
İktisadi İdari Bilimler
 
Ekonomi Yönetim Bilimleri
 
ÇOLAKOĞLU
 
Hüma Melodi
 
Koç
 
Hemşirelik Yüksek Okulu
 
Hemşirelik
 
DANACI
 
Ayşe Alize
 
Kadir Has
 
Mühendislik
 
Endüstri Müh.
 
DEMİREL
 
Ahmet Can
 
Yeditepe
 
Mühendislik Mimarlık
 
Sistem Müh ( Destek Burslu)
 
DEMİREL
 
Bilgesu
 
Dokuz Eylül
 
Tıp
 
Tıp
 
DEMİREL
 
Gizem
 
Montpellier III
 
Gösteri Sanatları
 
Tiyatro
 
DENİZ
 
Fırat
 
Bahçeşehir
 
Hukuk
 
Hukuk
 
DİLEK
 
Ali Can
 
----
 
 
 
 
 
EDİBOĞLU
 
Ayşe Su
 
İstanbul Bilgi
 
İktisadi İdari Bilimler
 
İşletme %50 Burslu
 
EKİZOĞLU
 
Esin
 
Strasbourg
 
Devlet Mimarlık Y.O.
 
Mimarlık
 
EKMEKÇİ
 
Alper İhsan
 
Doğuş
 
Mühendislik
 
Bilgisayar Müh.
 
EMİRHÜSEYİNOĞLU
 
Görkem
 
------
 
 
 
 
 
ERCEBER
 
Çağrı
 
Yeditepe
 
Ticari Bilimler
 
Uluslar arası Ticaret ve İşletmecilik
 
ERDİNÇ
 
Onur
 
-----
 
 
 
 
 
ERDOĞAN
 
Elif
 
Bilkent
 
İnsani Bil. Ve Edebiyat
 
Felsefe (Kapsamlı Burslu)
 
EREL
 
Targan
 
Bahçeşehir
 
Hukuk
 
Hukuk
 
ERTEKİN
 
Burak
 
Sabancı
 
Mühendislik
 
Mühendislik ve Doğa Bilimleri
 
EVLİOĞLU
 
Bengisu
 
Yeditepe
 
Mühendislik
 
Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri (Destek Burs)
 
EYÜBOĞLU
 
Erdal Can
 
Gebze Yüksek Teknoloji Enst.
 
Fen
 
Matematik
 
EZGİMEN
 
Eylül
 
İstanbul
 
İktisat
 
Siyaset Bilimi ve Uluslar arası İlişkiler
 
FETTAHOĞLU
 
Merve
 
İTÜ
 
İşletme
 
Endüstri Müh. (SUNY)
 
GEBEŞ
 
Avni Can
 
Bahçeşehir
 
İletişim
 
Reklamcılık
 
GEYLAN
 
Semih
 
-----
 
 
 
 
 
GÖLGE
 
Sarper
 
Işık
 
Mühendislik
 
Mühendislik Programları
 
GÜLER
 
Mert Can
 
-----
 
 
 
 
 
GÜLTEKİN
 
Aras
 
Yeditepe
 
Mühendislik Mimarlık
 
Makine Müh.
 
GÜNAY
 
Elçin Polen
 
İTÜ
 
Mühendislik
 
Meteoroloji Müh.
 
GÜNAY
 
Tuna
 
Sabancı
 
İktisadi İdari Bilimler
 
Ekonomi Yönetim Bilimleri
 
GÜRSAN
 
Simla
 
Boğaziçi
 
Fen Edebiyat
 
Felsefe
 
GÜRSOY
 
Ulaş
 
İstanbul
 
Edebiyat
 
Mütercim Tercümanlık (Fransızca)
 
GÜVEN
 
Fatma Pelin
 
Bilkent
 
Güzel Sanatlar Tasarım
 
İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı
 
HACIM
 
Selen
 
Yeditepe
 
Sağlık Bilimleri
 
Beslenme Diyetetik
 
HAMURYUDAN
 
Zeynep İdil
 
Sabancı
 
Mühendislik
 
Mühendislik ve Doğa Bilimleri
 
HEPERKAN
 
Ömer
 
İTÜ
 
Mühendislik
 
Fizik Müh.
 
ILICALI
 
Ahmet
 
İstanbul
 
İktisat
 
Çalışma Ekonomisi ve End. İlişkiler
 
İNCE
 
Bora
 
Özyeğin
 
İktisadi İdari Bilimler
 
İşletme (Destek Burslu)
 
İYAZ
 
Aykut
 
İstanbul Bilgi
 
Hukuk
 
Hukuk
 
İZ
 
İzgi
 
Sabancı
 
İktisadi İdari Bilimler
 
Ekonomi Yönetim Bilimleri
 
KARABULUT
 
Irmak
 
İstanbul Bilgi
 
Hukuk
 
Hukuk
 
KARAHAN
 
Şahap Canberk
 
İTÜ
 
Mühendislik
 
Meteoroloji Müh.
 
KARYOT
 
Nimet Serena
 
İTÜ
 
Mühendislik
 
Maden Müh.
 
KAYA
 
Ece
 
Sabancı
 
Mühendislik
 
Mühendislik ve Doğa Bilimleri
 
KENT
 
Rana
 
Paris VI
 
Fen
 
Kimya
 
KILIÇ
 
Ahmet Eren
 
-----
 
 
 
 
 
KOCADAĞ
 
Haluk
 
İTÜ
 
İşletme
 
Ekonomi (UOLP SUNY New Paltz)
 
KOKULUDAĞ
 
Gökhan S.
 
İstanbul Bilgi
 
İktisadi İdari Bilimler
 
İşletme
 
KONUK
 
Osman
 
İstanbul Aydın
 
Mühendislik
 
Makine Müh. (%50 Burslu)
 
KOYUNSEVEN
 
Irmak
 
İstanbul Bilgi
 
İktisadi İdari Bilimler
 
Siyaset Bilimi %50 Burslu
 
KÖKSAL
 
Ayça Bengü
 
İstanbul
 
İktisat
 
İktisat (İngilizce)
 
KÖKSAL
 
İpek
 
Yıldız Teknik
 
Fen Edebiyat
 
Mütercim Tercümanlık (Fransızca)
 
KÖLETAVİTOĞLU
 
Fırat
 
Işık
 
Mühendislik
 
Mühendislik Programları
 
KURU
 
Ant
 
Bahçeşehir
 
İktisadi İdari Bilimler
 
Ekonomi
 
MANASTIR
 
Merve
 
Özyeğin
 
İktisadi İdari Bilimler
 
İşletme (Destek Burslu)
 
MANAV
 
Meltem
 
İstanbul Bilgi
 
Hukuk
 
Hukuk
 
MUTLU
 
Fatih Aral
 
------
 
 
 
 
 
NART
 
Zeliha Mine
 
------
 
 
 
 
 
NASIR
 
Baran Can
 
Bahçeşehir
 
İktisadi İdari Bilimler
 
İşletme( %50 Burslu)
 
ORBEY
 
Zeynep İlke
 
Işık
 
İktisadi İdari Bilimler
 
Uluslar arası İktisat İşletme Prog.( %50 Burslu)
 
ORUZ
 
Nilüfer
 
Uludağ
 
Veteriner
 
Veteriner
 
ÖMÜR
 
N. Esra
 
-------
 
 
 
 
 
ÖNEY
 
Alihan
 
-------
 
 
 
 
 
ÖNEY
 
Hande
 
-------
 
 
 
 
 
ÖNSİPER
 
Berrin Naz
 
İTÜ
 
Mühendislik
 
Jeoloji Müh.
 
ÖR
 
Ferahnaz
 
Sabancı
 
İktisadi İdari Bilimler
 
Ekonomi Yönetim Bilimleri
 
ÖZDEMİR
 
Duru
 
Mimar Sinan
 
Güzel Sanatlar
 
Sosyoloji
 
ÖZER
 
Cansın
 
-------
 
 
 
 
 
ÖZGENCİL
 
Öykü
 
Paris I
 
Sciences Humaines
 
Adm Econ et Sociale
 
ÖZKARAKOÇ
 
Seren
 
İstanbul
 
İktisat
 
Siyaset Bilimi ve Uluslar arası İlişkiler
 
ÖZKUL
 
Öner
 
Sabancı
 
İktisadi İdari Bilimler
 
Sanat ve Sosyal Bilimler Programları
 
ÖZTOK
 
Nuran Bahar
 
Koç
 
İktisadi İdari Bilimler
 
İşletme(İngilizce)
 
ÖZTÜRK
 
Ece
 
Sabancı
 
Mühendislik
 
Mühendislik ve Doğa Bilimleri
 
PİRAN
 
Dilara
 
Yeditepe
 
Mühendislik
 
Kimya Müh.
 
SAKAR
 
Doğukan
 
-------
 
 
 
 
 
SAKARYA
 
Simay
 
Sabancı
 
İktisadi İdari Bilimler
 
Sanat ve Sosyal Bilimler Programları
 
SARGUT
 
Selin
 
Sabancı
 
İktisadi İdari Bilimler
 
Ekonomi Yönetim Bilimleri
 
SAYDER
 
Yonca
 
Okan
 
Mühendislik Mimarlık
 
Sayısal Programlar
 
SAYLAM
 
Handan
 
Bahçeşehir
 
Mühendislik
 
Endüstri Müh.
 
SEHERYILDIZI
 
Erman
 
Koç
 
Mühendislik
 
Bilgisayar Müh
 
SELÇUK
 
Cem
 
İstanbul Bilgi
 
Hukuk
 
Hukuk
 
SİREL
 
Altan
 
Koç
 
Mühendislik
 
Makine Müh. (İngilizce)
 
SOYASLAN
 
Deniz
 
İstanbul Bilgi
 
Fen Edebiyat
 
Sosyoloji %50 Burslu
 
ŞİRİN
 
Sezen Miray
 
Koç
 
İnsani Bilim. Edebiyat
 
Psikoloji(İngilizce)
 
TANYERLİ
 
Muratcan
 
Özyeğin
 
Mühendislik
 
Endüstri Müh.(Destek Burslu)
 
TURANLI
 
Ece
 
Sabancı
 
İktisadi İdari Bilimler
 
Ekonomi Yönetim Bilimleri
 
TÜMDAĞ
 
Cem
 
Bahçeşehir
 
İktisat
 
Siyaset Bilimi Uluslar arası İlişkiler %50 Burslu
 
TÜRKER
 
Miray
 
Koç
 
İktisadi İdari Bilimler
 
İşletme(İngilizce)
 
ULUSOY
 
Mert
 
-----
 
 
 
 
 
ÜLGEN
 
Ş. Ceren
 
-----
 
 
 
 
 
ÜLKE
 
Zeynep
 
Koç
 
İnsani Bilim. Edebiyat
 
Psikoloji(İngilizce)
 
ÜNALAN
 
N. Semih
 
-----
 
 
 
 
 
ÜREMEZ
 
N. Levent
 
Koç
 
İktisadi İdari Bilimler
 
İşletme(İngilizce)
 
ÜRETEN
 
Baran
 
-----
 
 
 
 
 
VARIŞ
 
Canberk
 
Yeditepe
 
İktisadi İdari Bilimler
 
Siyaset Bilimi Uluslar arası İlişk. Fransızca Destek Burslu
 
YALMAN
 
Hazal
 
-----
 
 
 
 
 
YAVAŞ
 
Ceren
 
Yıldız Teknik
 
İktisadi İdari Bilimler
 
İktisat
 
YAZICIOĞLU
 
Derin
 
İTÜ
 
İşletme
 
İşletme(SUNY)
 
YILMAZ
 
Berna
 
Bahçeşehir
 
Mimarlık Tasarım
 
Mimarlık
 
YİĞİTER
 
Yapraksu
 
MSÜ
 
Güzel S. F.
 
Grafik Tasarım
 
YURTSEVER
 
İrem
 
İstanbul Bilgi
 
Hukuk
 
Hukuk
 
YÜKSEL
 
Gizem
 
Marmara
 
Fen Edebiyat
 
Fizik
 
ZENGİN
 
Erkan
 
Koç
 
İktisadi İdari Bilimler
 
Ekonomi (İngilizce)
 
ZENGİN
 
S.Efe
 
İstanbul Bilgi
 
Hukuk
 
Hukuk