PRENOM NOM UNIVERSİTE FILIERE
KEMAL AFŞAR SABANCI EKONOMİ-YÖNETİM BİLİMLERİ PROG.
OZAN AKÇAY KOÇ EKONOMİ (ANG)
ALPER ALKIŞ    
YUSUF MERTCAN ALTINSOY MARMARA GESTION
ASLIHAN ALTUĞ    
BERK ARAL SABANCI GENIE ET SCIENCES NATURELLES
ECE ARIDURU KOÇ EKONOMİ (ANG)
BATUHAN ARSLAN SABANCI GENIE ET SCIENCES NATURELLES
CEMRE ARSLANER KOÇ MEDYA VE GÖRSEL SANATLAR (ANG)
SANDRA ARTAR BİLGİ PSYCHOLOGIE
BELCE AYDAL KOÇ SOSYOLOJİ (ANG)
UMAY BAŞAK AYDIN İSTANBUL VETERİNERLİK
ECE DENİZ AYKAÇ MARMARA ÇALIŞMA EKON. VE ENDÜSTRİ İLİŞK.
ECEM AYKOL KOÇ CHIMIE-BİYOLOJİ MÜH. (ANG) %25 BURSLU
GÖKHAN AYTUNA KADİR HAS DROIT
BATIKAN BADUR BİLGİ DROIT
CEM BAL    
BATU BALTAOĞLU BİLGİ EKONOMİ %25 BURSLU
İREM BALTAOĞLU YTÜ MÜTERCİM TERCÜMANLIK (FR.)
KEREM BAYKAL İSTANBUL VETERİNERLİK
ECEM BAYSAL    
PINAR BEBEK KOÇ EKONOMİ (ANG) %25 BURSLU
SEVAN BEDAN    
NAZ BEKPINAR YTÜ ÇEVRE MÜH.
LORİ BERBEROĞLU YTÜ CHIMIE
MERVE BİLGİÇ YEDİTEPE GENETİK-BİYOMÜH. %50 BURSLU
N. EMRE BİLGİN SABANCI EKONOMİ-YÖNETİM BİLİMLERİ PROG.
EMİR BÜYÜKKIDIK SABANCI GENIE ET SCIENCES NATURELLES
CEYLİN CEYLANOĞLU İSTANBUL GESTION
CAN ÇAĞINER    
DORUK ÇAKMAKCI SABANCI EKONOMİ-YÖNETİM BİLİMLERİ PROG.
BARAN ESENDAL ÇAM YTÜ İKTİSAT
GİZEM ÇARPAR MARMARA MÜTERCİM TERCÜMANLIK (FR.)
SİNAN ÇELİK YEDİTEPE RADYO TV SİNEMA %50 BURSLU
OĞUZ KAĞAN ÇELİKOĞLU SABANCI EKONOMİ-YÖNETİM BİLİMLERİ PROG.
MİNE ÇINAR KOÇ DROIT
AZADE ECE ÇOBAN BAHÇEŞEHİR İÇ ARCHITECTURE ÇEVRE TASARIM %50 BURSLU
HANDE ÇORAPÇIOĞLU SABANCI GENIE ET SCIENCES NATURELLES
BARIŞ ÇÖPLÜ    
FİLİZ DEMİRBÜKER    
ALİNUR DENGİZ KADİR HAS DROIT
DAMLA DİRİKER YEDİTEPE TIP
S.ENES DİŞLİ SABANCI EKONOMİ-YÖNETİM BİLİMLERİ PROG.
KAYNAK DÖNMEZ İTÜ METALURJİ-MALZEME MÜH. (İNG)
SENA ELMADAĞ MARMARA GESTION
EMİR ELÖVE    
CAN ERAY SABANCI GENIE ET SCIENCES NATURELLES
ZEYNEP MÜGE ERDOĞMUŞ BİLGİ DROIT
MİTHAT SİNAN ERGEN KADİR HAS ENFORMASYON TEKNOLOJİLERİ %100 BURSLU
BEGÜM ERK İSTANBUL İKTİSAT (ANG)
İPEK ERTURHAL İSTANBUL RELATIONS INTERNATIONALES
CAN ESMER YEDİTEPE MAKİNE MÜH.
YELİZ FEYZİOĞLU İTÜ EKONOMİ (SUNY)
AYÇA FIRAT KOÇ SOSYOLOJİ (ANG)
DENİZ FİDAN BİLGİ SİYASET BİLİMİ %50 BURSLU
OZAN GÖĞÜŞ    
ALİZE GÖKALTAY BAHÇEŞEHİR İLETİŞİM TASARIMI %50 BURSLU
ŞEVKET DENİZ GÖKÇE DOĞUŞ ARCHITECTURE
OLTU GÖKNEL YTÜ MAKİNE MÜH. İ.Ö.
MERVE GÜNDOĞAR KOÇ DROIT (ANG)
CAN GÜNDOĞDU KOÇ BİLGİSAYAR MÜH. (İNG)
KEREM MUSTAFA GÜNEŞ BAHÇEŞEHİR DROIT
CAN GÜREL    
CANSIN GÜRSOY SORBONNE SANAT TARİHİ
AYLİN ECEM GÜRŞEN İSTANBUL LANGUE ET LITT FRANÇAISES
MELDA HAMARAT SABANCI GENIE ET SCIENCES NATURELLES
KEMAL HATİPOĞLU KOÇ GESTION (ANG)
SİNAN HELVACI    
SİNAN IŞIM    
YAVUZ İNAL BİLGİ ULUSLARARASI TİC. VE GESTIONCİLİK
EMİR İNANÇ    
UTKU İŞOĞLU YEDİTEPE ARCHITECTURE
İPEK İYİSAN ODTÜ İKTİSAT
ECE KAPLAN BİLGİ ARCHITECTURE
HÜSEYİN KARABACAK KOÇ ARKEOLOJİ VE SANAT TAR. (İNG) TAM BURS
BURAK KARAMETE BİLKENT DROIT
BARIŞ CAN KARLI SABANCI GENIE ET SCIENCES NATURELLES
SENA KARSLIOĞLU KOÇ PSYCHOLOGIE (ANG)
AYDIN KATALON İTÜ METALURJİ-MALZEME MÜH.
REYHAN NİL KIRŞAN YEDİTEPE TIP
AYŞE KİŞİOĞLU KOÇ RELATIONS INTERNATIONALES (ANG) %25 BURSLU
AYBERK KOÇYİĞİT KOÇ MAKİNE MÜH. (ANG) %25 BURSLU
ENİS KOKSAL    
KAAN KORKUT SABANCI GENIE ET SCIENCES NATURELLES
BOGATAY KÖPRÜLÜ BİLGİ MÜZİK
CAN KÖROĞLU KOÇ MEDYA VE GÖRSEL SANATLAR
EMRE KUDATGOBİLİK BİLGİ SİYASET BİLİMİ %25 BURSLU
SELİM KURİŞ SABANCI GENIE ET SCIENCES NATURELLES
MİHDA LERZAN KUZGUN BİLGİ SİNEMA VE TELEVİZYON %100 BURSLU
ILGAZ KÜREN BAHÇEŞEHİR SİNEMA VE TELEVİZYON %50 BURSLU
ARİCAN MANUKOĞLU    
CAN MARÇAK KOÇ EKONOMİ (ANG)
ASLI MECİ BİLGİ MEDYA VE İLETİŞİM SİSTEM. %50 BURSLU
CAN MENEKŞE SABANCI EKONOMİ-YÖNETİM BİLİMLERİ PROG.
ECE MENTEŞ SABANCI GENIE ET SCIENCES NATURELLES
TUĞÇE MERİÇ    
YAĞMUR MISIRLIOĞLU    
FATİH ARAL MUTLU İSTANBUL İKTİSAT İ.Ö.
MÜGE MÜLAZIMOĞLU BİLGİ DROIT
SHAY NAHMİAS SABANCI SANAT VE SOSYAL BİL. PROG.
OĞUZHAN ORAN İTÜ EKONOMİ (UOLP-SUNY)
ALP OVADYA SABANCI GENIE ET SCIENCES NATURELLES %50 BURSLU
CEYLAN OYMAK    
ZEYNEP EYLÜL ÖNDER SABANCI GENIE ET SCIENCES NATURELLES
DAMLA ÖNOL SABANCI SANAT VE SOSYAL BİL. PROG.
CAN ÖRNEKOL KOÇ ENDÜSTRİ MÜH. (ANG)
ŞİMA ÖTKEN SABANCI EKONOMİ-YÖNETİM BİLİMLERİ PROG.
ETNA ÖZBEK İTÜ ÇEVRE MÜH. (UOLP-SUNY)
UTKU BERKİN ÖZCAN İSTANBUL İKTİSAT (ANG)
EMRE ÖZÇELİK KOÇ BİLGİSAYAR MÜH. (İNG) %25 BURSLU
A. OZAN ÖZEL BİLGİ SİNEMA VE TELEVİZYON
KAAN ÖZEL SABANCI GENIE ET SCIENCES NATURELLES
İPEK ÖZGÜR MARMARA HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM
ASİYE IRMAK ÖZKAN MARMARA ÇEVRE MÜH. (ANG)
DENİZ ÖZMEN BİLGİ SİNEMA VE TELEVİZYON % 50 BURSLU
SELEN ÖZTÜRK IŞIK ENDÜSTRİ MÜH .%50 BURSLU
OĞULCAN PATAVİ    
BEHİÇ PEKTAŞ    
ALİ CEM RESNE KOÇ GESTION (ANG)
OĞULCAN SAGUN SABANCI EKONOMİ-YÖNETİM BİLİMLERİ PROG.
DOĞUKAN SAKAR    
MELİSA SANYER MSÜ SANAT TARİHİ
TUĞSAN SARIOĞLU KOÇ ULUSLARARASI İLİŞKiLER %25 BURSLU
BERNA ROKSAN SARIOĞLU SABANCI SANAT VE SOSYAL BİL. PROG.
SADA SAVAŞER MARMARA GESTION (ALM.)
F. CANAN SAYAR İSTANBUL RELATIONS INTERNATIONALES
ÖZGE SEÇKİN SABANCI GENIE ET SCIENCES NATURELLES
TUĞÇE SEPİN BİLGİ DROIT
DORUK SEVİNÇ    
DİNÇER SIDAR YTÜ ELEKTRİK MÜH.
ORHAN CEM SINIRTAŞ BİLGİ DROIT
YASEMİN ŞAR FATİH FELSEFE %50 BURSLU
Z. TANYEL ŞENGÜL    
MİŞELİN TAGAN İSTANBUL LANGUE ET LITT FRANÇAISES
KAAN TAMERKAN    
DİLARA TAN YEDİTEPE ÇEVİRİ BİLİM %50 BURSLU
S.SİNAN TANBOĞA KOÇ GESTION (ANG) %50 BURSLU
DİLA TANFER SABANCI GENIE ET SCIENCES NATURELLES
BEYHAN TELLİOĞLU SABANCI EKONOMİ- YÖNETİM BİLİM.PROG.
GİZEM TEMİZ YTÜ PHYSIQUE
CEM TERZİHAN SABANCI SANAT VE SOSYAL BİL. PROG.
NEVRA TOPÇU    
M. CAN TÜRKAKIN SABANCI GENIE ET SCIENCES NATURELLES
EZGİ TÜRKSOY SABANCI GENIE ET SCIENCES NATURELLES
ZEYNEP UĞUR BİLGİ PSYCHOLOGIE %50 BURSLU
MERT ULUSOY YEDİTEPE PSYCHOLOGIE
ÖMER USANMAZ    
PELİN USLU    
MURAT UZTÜRK BİLGİ DROIT
EKİN ÜÇÜNCÜ BİLKENT MOLEKÜLER BİYO. GENETİK %50 BURSLU
ZEYNEP ÜNAL KOÇ CHIMIE-BİYOLOJİ MÜH. (ANG) %25 BURSLU
PELİN ÜNSAL İSTANBUL GAZETECİLİK
ZEYNEP DENİZ YALÇIN İSTANBUL PROF. DE FRANÇAIS
GÜLCE YAMAN    
CEREN YAZICI ÖZYEĞİN ENDÜSTRİ MÜH. (ANG) %50 BURSLU
EREN YÜKSEL BİLGİ ULUSLARARASI FİNANS %25 BURSLU