İstanbul Özel Saint-Joseph Fransız Lisesi
2020-2021 Öğretim Yılı

Öğretmenler 

İsim Soyadı
(Alfabetik)

Ders

Sınıf Öğr.

Giriş

Ayfer AKAYDIN Kimya   2000
Özcan AKÇAKAYA Türk Dili ve Ed.   2009
Ebru AKTİMUR Fizik, 
Bilimsel Etkinlikler Koordinatörü
  1999
Esin ALPAN Türk Dili ve Ed.   1999
Fadime ALPARSLAN Fransızca   2010
Erhan ATASEVER Görsel Sanatlar   2020
Utku AYTAÇ Matematik   2017
Zeliha BARLAS Fransızca   2000
Maral BASMA Kimya   2011
Berna BENER Kimya   2002
Yıldırım BEYAZIT Fransızca   2014
Jean BOCQUEL Fizik   2019
Gökhan BÜYÜKENGEZ Tarih   2018
Patrice CARINO Matematik   1996
Laurent CHAPDELAINE Biyoloji   2005
Yaprak BENER CHAPDELAINE Matematik,
Müdür Yardımcısı
  2002
Tolga ÇAKIROĞLU Rehberlik   2016
Marie Christine ÇANLI Fransızca   2014
Sabriye ÇAVDARCIOĞLU TOPUZ Tarih   2019
Oğuzhan ÇETİN Beden Eğitimi   2014
Céline DACHÉ Fransızca   2016
Zeynep DEDEBAŞ Türk Dili ve Ed.   2003
Elif DİVİTÇİOĞLU Fransızca   2017
Şeyma DOĞRUER Fransızca   2015
Ilham EL YAAGOUBI KİPER Fransızca   2010
Stanislaw EON DU VAL Fransızca,
Fransızca Koordinatörü
  2013
Yeliz ERARSLAN Biyoloji   2010
Metin ERGİN Tarih   1991
Tanya ERGÜNEŞ UĞUR Biyoloji   2014
Gülen ERMAN Beden Eğitimi   2010
Onur ERMAN Beden Eğitimi,
Okul İçi Yaşam Koordinatörü
  1994
Bilge ERÖZDEN İngilizce   2012
Şehnaz ERSOY Türk Dili ve Ed.   2003
Nüve FAZLIOĞULLARI Fransızca   2017
Paul GEORGES Fransızca, 
Müdür
  2004
Özlem GÖKTAŞ YAVUZ Fransızca   2008
Jérémie GUYARD Matematik   2010
Eren KALELİOĞLU Bilgisayar Bilimi,
Bilişim Koordinatörü, CTO
  2009
Bânû KARACAR Fransızca   2002
Nesrin KARAKAŞ Matematik   2015
Selin KARAKOÇ Fransızca   2013
Dilek KARAYAĞIZ Türk Dili ve Ed.   2017
Elif KAZAN Fransızca   2010
Ayşegül KAZMAZ Beden Eğitimi,
Okul İçi Yaşam Koordinatörü
  1999
Kerem KESEPARA Din K. ve Ahlâk B.   2018
Handan KESİM Biyoloji   1997
Christine KHOURY Fransızca   2019
Altan KILIÇ Din K. ve Ahlâk B.   2008
Şule KOÇAK Rehberlik   1999
Arman KOMBIYIKYAN Matematik   2011
Stéphane MONNET Fransızca   2018
Peggy MOREL ÖZDEMİR Fransızca,
Fransızca Koordinatörü
  2001
Volkan OĞUZ İngilizce   2015
Emir OLCAY Fizik   2016
Elif OLGUN Türk Dili ve Ed.   2006
Binnaz ONUR Kimya   2007
Tunç ÖNDEMİR Müzik   2016
Ebru ÖZGÖREN İngilizce   2004
İsa PAK Din K. ve Ahlâk B.   2008
Nurcan PEHLİVANOĞLU Türk Dili ve Ed.   1981
Gülnaz PEKİN HIŞIRCI Fransızca,
Müdür Yardımcısı
  1995
Elise PONS Fransızca   2019
Farhad POURMIR Fizik   2017
Aurélie RAYMONDAUD Fransızca   2019
Hermine RIDÉ Fransızca,
Müdür Yardımcısı
  2016
Evren SAĞBİLİ İngilizce   2017
Inès SALAS Fransızca   2020
Monique SERİM Fransızca   1995
Berna SÖĞÜTLÜ Fransızca,
Müdür Yardımcısı
  1989
Gülin ŞEKERCİ Rehberlik   2020
Belgin ŞİMŞEK Fransızca   2017
Mişelin TAGAN Fransızca   2015
Rengin TAMKAN DOĞAN Biyoloji,
Müdür Yardımcısı
  2005
Gökçe TAYLAN Matematik   2006
Didem TEKİN Türk Dili ve Ed.   2011
Gülnur TİRYAKİ Matematik   2014
Hülya TOSUN Fransızca   1996
Şükran TOY Coğrafya   2006
Seda UĞUR İngilizce   2020
Pierre URBAN Matematik   2019
Gülriz UZGÖREN Rehberlik   1998
Ender ÜSTÜNGEL Bilgisayar Bilimi,
Türk Müdür Başy., CIO
  1993
Ayça VAN DEN BLEEKEN Felsefe   2009
Loïc VERTUAUX Fransızca   2010
Ayhan YAĞIZ Coğrafya   2002
Şule YENAL Matematik   2014
Metin YETKİN Türk Dili ve Ed.   2018
Mesude YILDIRIM Türk Dili ve Ed.   2006
Baran YILDIZ Beden Eğitimi   2012
Yıldız YILDIZ Bilgisayar Bilimi   2017
Erkan YILMAZ Matematik   2015
Gökçen YILMAZTÜRK Felsefe   2008