İstanbul Özel Saint-Joseph Fransız Lisesi
2021-2022 Öğretim Yılı

Öğretmenler 

İsim Soyadı
(Alfabetik)

Ders

Sınıf Öğr.

Giriş

Ayfer AKAYDIN Kimya   2000
Özcan AKÇAKAYA Türk Dili ve Ed. 9 B 2009
Ebru AKTİMUR Fizik, 
Bilimsel Etkinlikler Koordinatörü
12 D 1999
Esin ALPAN Türk Dili ve Ed. 11 G 1999
Fadime ALPARSLAN Fransızca   2010
Erhan ATASEVER Görsel Sanatlar   2020
Utku AYTAÇ Matematik,
Bilişim Koordinatörü
  2017
Zeliha BARLAS Fransızca Hz D 2000
Maral BASMA Kimya 11 B 2011
Berna BENER Kimya 12 A 2002
Yıldırım BEYAZIT Fransızca Hz F 2014
Jean BOCQUEL Fizik   2019
Gökhan BÜYÜKENGEZ Tarih 11 D 2018
Elif CANDEMİR Türk Dili ve Ed. 9 I 2006
Patrice CARINO Matematik 12 B 1996
Laurent CHAPDELAINE Biyoloji   2005
Yaprak BENER CHAPDELAINE Matematik,
Müdür Yardımcısı
  2002
Leyla CİDAL ALTINAYAR Fransızca   2021
Tolga ÇAKIROĞLU Rehberlik   2016
Marie Christine ÇANLI Fransızca 11 I 2014
Sabriye ÇAVDARCIOĞLU TOPUZ Tarih 10 C 2019
Oğuzhan ÇETİN Beden Eğitimi   2014
Hamid DATSI Fizik   2021
Zeynep DEDEBAŞ Türk Dili ve Ed. 11 H 2003
Elif DİVİTÇİOĞLU Fransızca   2017
Şeyma DOĞRUER Fransızca 12 C 2015
Lena DÖNERTAŞ Fransızca   2021
Ilham EL YAAGOUBI KİPER Fransızca   2010
Stanislaw EON DU VAL Fransızca,
Fransızca Koordinatörü
  2013
Yeliz ERARSLAN Biyoloji 9 A 2010
Metin ERGİN Tarih   1991
Tanya ERGÜNEŞ UĞUR Biyoloji 9 F 2014
Perim ERKAYA Fransızca   2021
Gülen ERMAN Beden Eğitimi 9 C 2010
Onur ERMAN Beden Eğitimi,
Okul İçi Yaşam Koordinatörü
  1994
Bilge ERÖZDEN İngilizce 10 F 2012
Nüve FAZLIOĞULLARI Fransızca   2017
Paul GEORGES Fransızca, 
Müdür
  2004
Jérémie GUYARD Matematik   2010
Hande KAHRAMAN Fransızca   2021
Nesrin KARAKAŞ Matematik 9 D 2015
Selin KARAKOÇ Fransızca Hz A 2013
Dilek KARAYAĞIZ Türk Dili ve Ed. 10 A 2017
Elif KAZAN Fransızca Hz C 2010
Ayşegül KAZMAZ Beden Eğitimi,
Okul İçi Yaşam Koordinatörü
  1999
Kerem KESEPARA Din K. ve Ahlâk B. 10 B 2018
Handan KESİM Biyoloji 11 A 1997
Christine KHOURY Fransızca   2019
Altan KILIÇ Din K. ve Ahlâk B.   2008
Zuhal KILIÇASLAN Türk Dili ve Ed.   2021
Şule KOÇAK Rehberlik   1999
Arman KOMBIYIKYAN Matematik 10 H 2011
Nehir KUYURTAR Rehberlik   2021
Stéphane MONNET Fransızca   2018
Peggy MOREL ÖZDEMİR Fransızca,
Fransızca Koordinatörü
  2001
Volkan OĞUZ İngilizce 9 E 2015
Emir OLCAY Fizik   2016
Binnaz ONUR Kimya 11 F 2007
Tunç ÖNDEMİR Müzik   2016
Ari Dikran ÖZDER Matematik   2021
Ebru ÖZGÖREN İngilizce 12 E 2004
İsa PAK Din K. ve Ahlâk B.   2008
Nurcan PEHLİVANOĞLU Türk Dili ve Ed.   1981
Gülnaz PEKİN HIŞIRCI Fransızca,
Müdür Yardımcısı
  1995
Elise PONS Fransızca   2019
Farhad POURMIR Fizik   2017
Aurélie RAYMONDAUD Fransızca   2019
Denis REBILLARD Fransızca   2021
Evren SAĞBİLİ İngilizce 9 H 2017
Inès SALAS Fransızca   2020
Monique SERİM Fransızca Hz E 1995
Berna SÖĞÜTLÜ Fransızca,
Müdür Yardımcısı
  1989
Belgin ŞİMŞEK Fransızca Hz G 2017
Mişelin TAGAN Fransızca Hz B 2015
Rengin TAMKAN DOĞAN Biyoloji,
Müdür Yardımcısı
  2005
Gökçe TAYLAN Matematik 11 C 2006
Didem TEKİN Türk Dili ve Ed. 10 E 2011
Gülnur TİRYAKİ Matematik 9 G 2014
Hülya TOSUN Fransızca Hz H 1996
Şükran TOY Coğrafya   2006
Seda UĞUR İngilizce 10 I 2020
Pierre URBAN Matematik,
Müdür Yardımcısı
  2019
Gülriz UZGÖREN Rehberlik   1998
Ender ÜSTÜNGEL Bilgisayar Bilimi,
Türk Müdür Başy., CIO
  1993
Ayça VAN DEN BLEEKEN Felsefe 10 G 2009
Loïc VERTUAUX Fransızca   2010
Ayhan YAĞIZ Coğrafya 12 F 2002
Şule YENAL Matematik 10 D 2014
Mesude YILDIRIM Türk Dili ve Ed. 12 G 2006
Baran YILDIZ Beden Eğitimi 11 E 2012
Yıldız YILDIZ Bilgisayar Bilimi   2017
Erkan YILMAZ Matematik   2015
Selin YILMAZ Türk Dili ve Ed.   2021
Gökçen YILMAZTÜRK Felsefe 12 H 2008