1884 Vakfı Türkiye Liselerarası Web Yarışması 2005

İçerik Zenginliği Açısından En İyi Web Sitesi Türkiye BİRİNCİSİ

1884_2005_afis_k belge_ender_ustungel_k belge-deniz-beker-k belge_bora_dayanikli_k belge_berkant_akarcan_k en_iyi_icerik_k

 


Okulumuzun, Türk Müdür Başyardımcımız Ender Üstüngel ile öğrencilerimiz Deniz Beker, Bora Dayanıklı ve Berkant Akarcan tarafından hazırlanan web sitesi 1884 Vakfı tarafından düzenlenen "Türkiye Liselerarası Web Yarışması"'nda "İçerik Zenginliği Açısından En İyi Web Sitesi" dalında Türkiye 1.si olmuştur.

Kazanılan ödüller

e-kolay.net tarafından, ekibin öğretmenine 128 MB'lik taşınabilir bellek (memory pen). İnternet erişimi içeren 3 aylık güvenlik paketi. 3 yıl süreli 3 GB e-posta alanı. Ekibin öğrencilerine İnternet erişimi içeren 3 aylık güvenlik paketi. 100 kontör İnternet kartı. Hediye paketi. HP tarafından, kazanan okula 1 adet yazıcı, 1 adet dijital fotoğraf makinesi. Microsoft tarafından,Kazanan okula Microsoft FrontPage yazılımı ve Microsoft Press kitaplarından oluşan bir set. Kazanan ekibin öğretmenine MOS (Microsoft Office Specialist) sertifikasına yönelik olarak 1 yıllık ücretsiz Microsoft Office online eğitimi. Kazanan ekibin üyelerine Web Tabanlı Yazılım Geliştirme konusunda bir haftalık ücretsiz eğitim. Medyasoft tarafından,Kazanan ekipten seçilecek 1 kişiye Macromedia Fireworks MX 2004 Eğitimi (2 gün). Kazanan ekibe, Studio MX 2004 kitap seti. Her bir set Flash MX 2004, Dreamweaver MX 2004, Fireworks 2004 kitaplarını içermektedir. PC Net tarafından, kazanan okula 1 yıllık dergi aboneliği. SEIKO tarafından, kazanan ekibin üyelerine birer kol saati. SmartPro tarafından, kazanan ekibin üyelerine 16 saatlik Microsoft Sistem Mühendisliği Ön Hazırlık Eğitimi. D&R tarafından, kazanan okula 25 YTL değerinde hediye çeki. Mobillife tarafından, kazanan okullara bilişim sözlüğü. Mobimag tarafından, kazanan okula 1 yıllık dergi aboneliği. Forsnet tarafından, kazanan okula Atatürk ve Türkiye Cumhuriyeti, Atatürk Bizimle ve Fotoğraflarla Atatürk CD-ROM'larından oluşan bir set.

Ekibimizi kutluyoruz.