1. Ortak Sınavlar / Examens communs 1

02.11.2020-04.11.2020 / 09.11.2020 - 13.11.2020

PL

  02.11.2020 03.11.2020 04.11.2020    
08.10-08.50  Etüt  Etüt  Bilgisayar    
           
09.10-09.50  Türk D. ve Ed.  Fransızca 1   Fen     
           
10.10-10.50  Matematik Fransızca 1 İngilizce    


9

  09.11.2020 10.11.2020 11.11.2020 12.11.2020 13.11.2020
08.10-08.50 Fizik Sağlık Bilg. Matematik Biyoloji Kimya
  --- 9.00-9.30 Tören --- --- ---
09.10-09.50 TDE   Tarih Coğrafya İngilizce
  ---

9.40-11.00

Fransızca 

--- --- ---
10.10-10.50 Din K. ve Ah. Bil. --- --- --- ---


10

  09.11.2020 10.11.2020 11.11.2020 12.11.2020 13.11.2020
13.00 - 13.40 Tarih Fransızca TDE Matematik Fizik
  ---

Fransızca

(13.00-14.20)

--- --- ---
14.00 - 14.40 Biyoloji --- Kimya Coğrafya Felsefe
  ---

Din K. ve Ahlak B.

(14.40- 15.20)

--- --- ---
15.00 - 15.40 İngilizce --- --- --- ---

11 F

  09.11.2020 10.11.2020 11.11.2020 12.11.2020 13.11.2020
13.00 - 13.40 Matematik Fransızca Fizik Kimya Biyoloji
  -----

Fransızca

(13.00-14.20

--- --- ---
14.00 - 14.40 Tarih ------- Inglizce TDE Felsefe
   

Din K. ve Ahlak B.

(14.40- 15.20)

--- --- ---
      --- --- ---

11 TM

  09.11.2020 10.11.2020 11.11.2020 12.11.2020 13.11.2020
13.00 - 13.40 Matematik Fransızca Coğrafya Sosyoloji Seçmeli TDE
  ---

Fransızca

(13.00-14.20

--- --- ---
14.00 - 14.40 Tarih --- Inglizce TDE Felsefe
  ---

Din K. ve Ahlak B.

(14.40- 15.20)

--- --- ---
  --- --- --- --- ---

12 F

  09.11.2020 10.11.2020 11.11.2020 12.11.2020 13.11.2020
08.10-08.50 Kimya Din K - Ahlak B. Matematik Biyoloji Fizik
  --- 9.00-9.30 Tören --- --- ---
09.10-09.50 TDE   --- İngilizce TC İnk Tarihi
  ---

9.40-11.00

Fransızca 

--- --- ---
10.10-10.50 ---   --- --- ---

12 TM

  09.11.2020 10.11.2020 11.11.2020 12.11.2020 13.11.2020
08.10-08.50 Mantık Din K - Ahlak B. Matematik Coğrafya TDE Seç.
  --- 9.00-9.30 Tören --- --- ---
09.10-09.50 TDE   --- İngilizce TC İnk Tarihi
  ---

9.40-11.00

Fransızca 

--- --- ---
10.10-10.50 ---   --- --- ---

12 S

  09.11.2020 10.11.2020 11.11.2020 12.11.2020 13.11.2020
08.10-08.50 Mantık Din K - Ahlak B. ÇTDT Coğrafya TDE Seç.
  --- 9.00-9.30 Tören --- --- ---
09.10-09.50 TDE   Psikoloji İngilizce TC İnk Tarihi
  ---

9.40-11.00

Fransızca 

--- --- ---
10.10-10.50 Türk Kültür ve Medeniyet Tarihi   --- --- ---