İstanbul Özel Saint-Joseph Fransız Lisesi
2016-2017 Öğretim yılı

Öğretmenler 

İsim Soyadı
(Alfabetik)

Ders

Sınıf öğr.

Giriş

Ayfer AKAYDIN Kimya,
Bilimsel Etkinlikler Koordinatörü
12 C 2000
Özcan AKÇAKAYA Türk Dili ve Ed. 9 A 2009
Ebru AKTİMUR Fizik 9 B 1999
Esin ALPAN Türk Dili ve Ed. 11 G 1999
Fadime ALPARSLAN Fransızca Hz F 2010
Eda ALTINİŞ Fransızca   2008
Charlotte ANTOINE Fransızca   2015
Ayşegül AYDIN Felsefe 11 D 2017
Zeliha BARLAS Fransızca Hz C 2000
Maral BASMA Kimya 9 C 2011
Berna BENER Kimya 12 B 2002
Yıldırım BEYAZIT Fransızca Hz E 2014
Ayça BİLGEHAN Fizik 12 A 2011
Jean-Luc CANCOUET Fizik   2014
Patrice CARINO Matematik 10 A 1996
Laurent CHAPDELAINE Biyoloji   2005
Yaprak BENER CHAPDELAINE Matematik,
Müdür Yardımcısı
  2002
Olcay CÖMERT Tarih   2015
Tolga ÇAKIROĞLU Rehberlik ve psikolojik danışman   2016
Marie Christine ÇANLI Fransızca   2014
Oğuzhan ÇETİN Beden Eğitimi   2014
Céline DACHÉ Fransızca   2016
Zeynep DEDEBAŞ Türk Dili ve Ed. 11 F 2003
Şeyma DOĞRUER Fransızca 12 D 2015
Ilham EL YAAGOUBI Fransızca   2010
Stanislaw EON DU VAL Fransızca,
Fransızca Koordinatörü
  2013
Yeliz ERARSLAN Biyoloji 9 G 2010
Metin ERGİN Tarih 11 C 1991
Tanya ERGÜNEŞ Biyoloji   2014
Gülen ERMAN Beden Eğitimi   2010
Onur ERMAN Beden Eğitimi,
Okul İçi Yaşam Koordinatörü
  1994
Bilge ERÖZDEN İngilizce   2012
Şehnaz ERSOY Türk Dili ve Ed.   2003
Füsun ESİN Türk Dili ve Ed. 9 D 1998
Delphine GASTRIN Fransızca   2013
Paul GEORGES Fransızca, 
Müdür
  2004
Özlem GÖKTAŞ YAVUZ Fransızca Hz A 2008
Jérémy GUYARD Matematik   2010
Tangül GÜCENMEZ KURAL İngilizce   2004
Eliz HALİGÜR İngilizce   2014
Malika HMIDY Matematik   2016
Zafer İNCE Türk Dili ve Ed. 9 H 2006
Eren KALELİOĞLU BİT,
Bilişim Koordinatörü, CTO
  2009
Bânû KARACAR Fransızca 12 G 2002
Nesrin KARAKAŞ Matematik 10 G 2015
Selin KARAKOÇ Fransızca Hz G 2013
Elif KAZAN Fransızca Hz B 2010
Ayşegül KAZMAZ Beden Eğitimi,
Okul İçi Yaşam Koordinatörü
  1999
Handan KESİM Biyoloji 11 A 1997
Altan KILIÇ Din K. ve Ahlâk B.   2008
Güler KILIÇ Tarih 11 H 1998
Şule KOÇAK Rehberlik ve psikolojik danışman   1999
Arman KOMBIYIKYAN Matematik 10 B 2011
Stéphanie LEMAIRE Fransızca   2016
Yannick MALCOSTE Matematik   2003
Carole MARTIRE Fransızca   2015
Peggy MOREL ÖZDEMİR Fransızca,
Fransızca Koordinatörü
  2001
Volkan OĞUZ İngilizce   2015
Emir OLCAY Fizik   2016
Elif OLGUN Türk Dili ve Ed. 10 C 2006
Binnaz ONUR Kimya 9 E 2007
Tunç ÖNDEMİR Müzik   2016
Ebru ÖZGÖREN İngilizce 12 E 2004
İsa PAK Din K. ve Ahlâk B.   2008
Nurcan PEHLİVANOĞLU Türk Dili ve Ed. 10 F 1981
Gülnaz PEKİN HIŞIRCI Fransızca,
Müdür Yardımcısı
  1995
Nilgün PEKİN Fransızca 10 E 2011
Hermine RIDÉ Fransızca   2016
Céline ROGER Fransızca   2015
Yahya SAADA Matematik   2016
Valérie SANCHEZ Fransızca   2006
Monique SERİM Fransızca Hz D 1995
Berna SÖĞÜTLÜ Fransızca,
Müdür Yardımcısı
  1989
Mişelin TAGAN Fransızca   2015
Rengin TAMKAN DOĞAN Biyoloji,
Müdür Yardımcısı
  2005
Gökçe TAYLAN Matematik   2006
Didem TEKİN Türk Dili ve Ed. 10 H 2011
Gülnur TİRYAKİ Matematik 11 B 2014
Hülya TOSUN Fransızca Hz H 1996
Şükran TOY Coğrafya 9 F 2006
Gülriz UZGÖREN Rehberlik ve psikolojik danışman   1998
Ender ÜSTÜNGEL BİT,
Türk Md. Başy., CIO
  1993
Ayça VAN DEN BLEEKEN Felsefe   2009
Loic VERTUAUX Fransızca   2010
Ayhan YAĞIZ Coğrafya 10 D 2002
Şule YENAL Matematik   2014
Mesude YILDIRIM Türk Dili ve Ed. 11 E 2006
Baran YILDIZ Beden Eğitimi   2012
Ali YILMAZ Görsel Sanatlar   2011
Erkan YILMAZ Matematik   2015
Gökçen YILMAZTÜRK Felsefe 12 F 2007