İstanbul Özel Saint-Joseph Fransız Lisesi
2019-2020 Öğretim Yılı

Öğretmenler 

İsim Soyadı
(Alfabetik)

Ders

Sınıf Öğr.

Giriş

Ayfer AKAYDIN Kimya   2000
Özcan AKÇAKAYA Türk Dili ve Ed. 9 B 2009
Ebru AKTİMUR Fizik, 
Bilimsel Etkinlikler Koordinatörü
12 D 1999
Esin ALPAN Türk Dili ve Ed. 12 E 1999
Fadime ALPARSLAN Fransızca PL A 2010
Utku AYTAÇ Matematik   2017
Zeliha BARLAS Fransızca PL D 2000
Maral BASMA Kimya 11 B 2011
Berna BENER Kimya 12 B 2002
Yıldırım BEYAZIT Fransızca PL H 2014
Jean BOCQUEL Fizik   2019
Gökhan BÜYÜKENGEZ Tarih 11 D 2018
Patrice CARINO Matematik 12 A 1996
Laurent CHAPDELAINE Biyoloji   2005
Yaprak BENER CHAPDELAINE Matematik,
Müdür Yardımcısı
  2002
Tolga ÇAKIROĞLU Rehberlik   2016
Marie Christine ÇANLI Fransızca 9 G 2014
Sabriye ÇAVDARCIOĞLU TOPUZ Tarih   2019
Oğuzhan ÇETİN Beden Eğitimi   2014
Céline DACHÉ Fransızca   2016
Zeynep DEDEBAŞ Türk Dili ve Ed. 11 G 2003
Elif DİVİTÇİOĞLU Fransızca   2017
Şeyma DOĞRUER Fransızca PL B 2015
Ilham EL YAAGOUBI KİPER Fransızca   2010
Stanislaw EON DU VAL Fransızca,
Fransızca Koordinatörü
  2013
Yeliz ERARSLAN Biyoloji 10 D 2010
Metin ERGİN Tarih   1991
Tanya ERGÜNEŞ UĞUR Biyoloji 9 C 2014
Gülen ERMAN Beden Eğitimi   2010
Onur ERMAN Beden Eğitimi,
Okul İçi Yaşam Koordinatörü
  1994
Bilge ERÖZDEN İngilizce   2012
Şehnaz ERSOY Türk Dili ve Ed. 9 H 2003
Nüve FAZLIOĞULLARI Fransızca   2017
Paul GEORGES Fransızca, 
Müdür
  2004
Özlem GÖKTAŞ YAVUZ Fransızca PL E 2008
Jérémie GUYARD Matematik   2010
Tangül GÜCENMEZ KURAL İngilizce   2004
Eren KALELİOĞLU Bilgisayar Bilimi,
Bilişim Koordinatörü, CTO
  2009
Bânû KARACAR Fransızca 11 C 2002
Nesrin KARAKAŞ Matematik 9 İ 2015
Selin KARAKOÇ Fransızca PL İ 2013
Dilek KARAYAĞIZ Türk Dili ve Ed.   2017
Elif KAZAN Fransızca

PL C

2010
Ayşegül KAZMAZ Beden Eğitimi,
Okul İçi Yaşam Koordinatörü
  1999
Kerem KESEPARA Din K. ve Ahlâk B. 10 B 2018
Handan KESİM Biyoloji 11 A 1997
Christine KHOURY Fransızca   2019
Altan KILIÇ Din K. ve Ahlâk B.   2008
Şule KOÇAK Rehberlik   1999
Arman KOMBIYIKYAN Matematik 10 G 2011
Stéphanie LEMAIRE Fransızca   2016
Stéphane MONNET Fransızca   2018
Peggy MOREL ÖZDEMİR Fransızca,
Fransızca Koordinatörü
  2001
Volkan OĞUZ İngilizce 9 A 2015
Emir OLCAY Fizik   2016
Elif OLGUN Türk Dili ve Ed. 10 H 2006
Binnaz ONUR Kimya 10 F 2007
Tunç ÖNDEMİR Müzik   2016
Ebru ÖZGÖREN İngilizce 11 F 2004
İsa PAK Din K. ve Ahlâk B.   2008
Nurcan PEHLİVANOĞLU Türk Dili ve Ed.   1981
Gülnaz PEKİN HIŞIRCI Fransızca,
Müdür Yardımcısı
  1995
Elise PONS Fransızca   2019
Farhad POURMIR Fizik   2017
Aurélie RAYMONDAUD Fransızca   2019
Hermine RIDÉ Fransızca,
Müdür Yardımcısı
  2016
Evren SAĞBİLİ İngilizce   2017
Monique SERİM Fransızca PL F 1995
Berna SÖĞÜTLÜ Fransızca,
Müdür Yardımcısı
  1989
Belgin ŞİMŞEK Fransızca 9 F  2017
Mişelin TAGAN Fransızca 10 E 2015
Rengin TAMKAN DOĞAN Biyoloji,
Müdür Yardımcısı
  2005
Gökçe TAYLAN Matematik 11 E 2006
Didem TEKİN Türk Dili ve Ed. 10 C 2011
Gülnur TİRYAKİ Matematik 9 E 2014
Hülya TOSUN Fransızca PL G 1996
Şükran TOY Coğrafya 9 D 2006
Pierre URBAN Matematik   2019
Gülriz UZGÖREN Rehberlik   1998
Ender ÜSTÜNGEL Bilgisayar Bilimi,
Türk Müdür Başy., CIO
  1993
Ayça VAN DEN BLEEKEN Felsefe 10 A 2009
Loïc VERTUAUX Fransızca   2010
Ayhan YAĞIZ Coğrafya 12 F 2002
Şule YENAL Matematik 12 C 2014
Metin YETKİN Türk Dili ve Ed.   2018
Mesude YILDIRIM Türk Dili ve Ed. 12 G 2006
Baran YILDIZ Beden Eğitimi   2012
Yıldız YILDIZ Bilgisayar Bilimi   2017
Ali YILMAZ Görsel Sanatlar   2011
Erkan YILMAZ Matematik   2015
Gökçen YILMAZTÜRK Felsefe 12 H 2008