sinif12 odul toreni

14 Haziran 2017 Perşembe günü saat 09.00'da tiyatro salonunda yapılacak ödül törenine katılacak sınıf birinci ve ikincilerinin ve hiç devamsızlık yapmayan öğrencilerimizin listesi aşağıdadır. Aynı törende öğretmenleri tarafından belge almaya layık görülen öğrencilerimize onur belgeleri sunulacaktır.
Sevgili öğrenciler, bu listeler müdür yardımcıları tarafından hazırlanmaktadır. Bir sorunuz varsa bağlı olduğunuz müdür yardımcısının şu sayfadaki adresine e-posta yazabilirsiniz.

 

 
SINIF BİRİNCİLERİ
   
       
Sınıf No Ad Soyad Ortalama
HzA 10989 Delfin Deniz BİLGİÇ 89,26
HZB 11008 Efe DEMİRAL 94,56
HzC 10965 Nazlı Gül AKGİL 90,43
HzD 11088 Melis ÖZDEMİR 95,59
HzE 11029 Onat ERÖZ 90,81
HzF 11143 Bilge ÜNAL 92,70
HzG 11067 Serena KOSTANOĞLU 93,08
HzH 10976 Bora AYDIN 88,69
HzI 10983 Selin BAŞTERZİ 87,33
9A 10893 Defne ÖZGÜVEN 99,68
9B 10859 Zeynep KARABACAK 99,67
9C 10905 Emir SARI 95,88
9D 10835 Peren EROL 98,00
9E 10887 Cem Poyraz ÖZBAY 96,64
9F 10894 İdil ÖZKAN 99,37
9G 10901 Güzide Duru SAÇINTI 95,78
9H 10822 İrem DURU 96,49
10A 10614 Elif Peri ÇEVİK 98,80
10B 10741 Ayşe Yasemin TAŞTABAN 96,98
10C 10607 Onur ÇALIŞIR 97,54
10D 10624 Erge DOĞAN 99,45
10E 10713 Gülser ÖZEL 97,80
10F 10576 Özge AK 98,65
10G 10776 Yağmur KAYA 97,63
10H 10654 Ayşe GÜNDOĞAN 97,75
11A 10448 Vedya ESKENAZİ 99,27
11B 10573 Burak MİRZANLI 99,21
11C 10422 Burcu ÇETİN 99,50
11D 10388 Mustafa Ahmet AYDIN 98,72
11E 10555 Anna İrem YILDIRAN 98,40
11F 10453 Nisan GÖRSEV 98,06
11G 10428 Deniz DAĞDEMİR 96,57
11H 10467 Lara IŞIK 97,01
12A 10279 Ece KAYA 99,19
12B 10228 Ceren DÜZOVALI 98,65
12C 10350 Ege USEL 99,08
12D 10200 Alp BOLLUK 99,07
12E 10329 Sarp SEPİCİ 99,05
12F/H 10216 Tan DEBEBAŞ 99,37
12G 10274 İdil KARATEKE 98,99
12İ 10197 Yasmin BEYHAN 98,83
       
 
SINIF İKİNCİLERİ
   
       
Sınıf No Ad Soyad Ortalama
HzA 11058 Nil KELEŞ 87,57
HZB 10995 Selin Lal CEYHUN 93,25
HzC 10987 Ada Nil BEYAZAY 89,07
HzD 10963 Defne AKAY 91,12
HzE 11057 Ela Nur KAYNAR 89,54
HzF 11030 Dilara ERTUNÇ 90,00
HzG 11025 Atahan EREL 90,83
HzH 11136 Selim TÜMER 82,34
HzI 10969 Selin ALKAN 86,88
9A 10786 Eda Su ARAT 97,97
9B 10778 Mustafa Baran AÇIKEL 97,77
9C 10795 Dora BAYRAMOĞLU 94,61
9D 10911 Ayşe Ceren SEVİM 95,87
9E 10924 Zeynep Su TEZEL 95,87
9F 10938 İpek UYSAL 99,21
9G 10799 Murat Kaya Boyacıoğlu 95,18
9H 10802 Zeynep ÇAKIR 94,52
10A 10582 Bala AŞÇIOĞLU 97,38
10B 10655 Gülce GÜNERLİ 95,74
10C 10642 Defne FRESKO 97,33
10D 10754 Selin USTAOĞLU 97,61
10E 10758 Melisa ÜSTÜNDAĞ 97,58
10F 10580 Nazlı Bronz ARICAN 96,14
10G 10712 Melisa ÖZDOYURAN 97,20
10H 10608 Mehveş ÇAVUŞOĞLU 97,63
11A 10514 Doğa Efe POLAT 95,69
11B 10433 Yağmur DENİZLİ 97,78
11C 10522 Emir SEZİK 99,25
11D 10421 Buse Eylül ÇETİN 98,71
11E 10449 Osman Kaan FENOSCU 96,28
11F 10468 Zeynep İNAN 97,77
11G 10439 Gökşen DÜNDAR 96,53
11H 10397 Ezgi BAŞYAZICIOĞLU 95,73
12A 10257 Batın Çağan GÜNEŞ 99,05
12B 10318 Ata ÖZORUÇ 97,59
12C 10252 Efe Ahmet GÜDEN 98,52
12D 10184 Yüksek Berk ARPACIOĞULLARI 97,05
12E 10176 Aslıhan AKKAYA 98,88
12F/H 10245 Fatma Aybüke FİDAN 98,46
12G 10332 Hikmet Nursu SOFUGİL 98,31
12İ 10188 Doğa PINARLI 98,36
       
 
HİÇ DEVAMSIZLIĞI OLMAYANLAR
   
       
Haz C 11106 İpek SALTIK  
Haz C 11114 Sona SEZER  
Haz D 10963 Defne AKAY  
Haz D 11133 Ali Emre TUNÇ  
Haz E 11054 Zeynep Duru KARACAOĞLU  
Haz F 11051 Yasemin KAN  
Haz I 11045 Serra HASANOĞLU  
9A 10869 Kaan KÖSE  
9C 10882 Ali Eren NUR  
9E 10837 Can GENİŞ  
9E 10841 Buse GÖVCE  
9E 10895 Aren ÖZKAN  
9F 10889 Arda ÖZEL  
9H 10926 Meltem TİRYAKİ  
10F 10576 Özge AK  
11E 10449 Osman Kaan FENOSCU  
12A 10335 Uğurcan ŞEN  

 

2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILINDA ONUR BELGESİ ALMAYA HAK KAZANAN ÖĞRENCİLER

 

SINIF

NUMARA

AD-SOYAD

Hz A

10989

Delfin Deniz BİLGİÇ

Hz A

11109

Sanem SARIOĞLU

Hz B

10995

Selin Lal CEYHUN

Hz C

11055

Duru KARAKÖSE

Hz C

11075

Zeynep Yıldız NOMER

Hz D

11088

Melis ÖZDEMİR

Hz E

11054

Zeynep Duru KARACAOĞLU

Hz F

11051

Yasemin KAN

Hz F

11090

Arda ÖZENÇ

Hz F

11137

Cem ULUSOY

Hz G

11067

Serena KOSTANOĞLU

Hz G

11135

Roksi FRANCİ

Hz H

11127

Melis ŞİŞMAN

Hz İ İ

10981

Duru BARBAK

9 A

10893

Defne ÖZGÜVEN

9 B

10859

Zeynep KARABACAK

9 C

10905

Emir SARI

9 D

10952

Beliz Selen ZOROĞLU

9 E

10924

Zeynep Su TEZEL

9 F

10938

İpek UYSAL

9 G

10781

Ertan AKPINAR

9 H

10926

Meltem TİRYAKİ

10 A

10582

Bala AŞÇIĞOLU

10 B

10630

Eren ENHOŞ

10 B

10685

Ada KIMILOĞLU

10 C

10744

Aslıhan TOMUŞ

10 D

10624

Erge DOĞAN

10 E

10663

Ulaş HIZLICAN

10 F

10664

Şirvan Garod HOROZOĞLU

10 G

10595

Berkay BAYAZIT

10 H

10775

Melis DURMUŞOĞLU

11 A

10441

Zeynep ENSON

11 B

10573

Burak MİRZANLI

11 C

10522

Emir SEZİK

11 D

10772

Sinan GÜRLEK

11 E

10449

Osman Kaan FENOSCU

11 F

10377

Güneş AKŞİYOTE

11 F

10468

Zeynep İNAN

11 G

10459

Mert Kaan GÜMÜŞ

11 H

10470

Sena KAHRAMAN

12 A

10177

Defne AKSEL

12 B

10246

İdil Serra FİRİDİN

12 C

10252

Efe Ahmet GÜDEN

12 D

10367

Zeki Alican GÜRELLİ

12 E

10198

İpek BIÇKICI

12 FH

10216

Tan DEDEBAŞ

12 FH

10278

Yunus KAVRUK

12 G

10332

Hikmet Nursu SOFUGİL

12 İ

10282

Sanem KAYHAN