sinif12 odul toreni

Sayın veliler, sevgili öğrenciler;
2 Temmuz 2021 günü saat 09.00'da çevrim içi yapılacak ödül törenine katılacak sınıf birinci ve ikincilerinin ve hiç devamsızlık yapmayan öğrencilerimizin listesi aşağıdadır. Aynı törende öğretmenleri tarafından belge almaya layık görülen öğrencilerimize onur belgeleri sunulacaktır. Bu listeler müdür yardımcıları tarafından hazırlanmaktadır. Bir sorunuz varsa bağlı olduğunuz müdür yardımcısının şu sayfadaki adresine e-posta yazabilirsiniz.

 

Sınıf Birincileri

Sınıf No. Ad Soyad Ortalama
Haz A 11635 Maya Deniz DEMİR 98,1236
Haz B 11646 Defne Deniz DURLANIK 98.5879
Haz C 11614 Belfu BERKOL 92.2991
Haz D 11640 Elif DEVELİOĞLU 97.8120
Haz E 11743 Yaren TAŞKIRAN 99.0383
Haz F 11687 Mert KARACAN 96.0595
Haz G 11791 Egehan YILMAZ 94.4658
Haz H 11670 Arda GÜLAL 98.3675
Haz İ 11666 Asya GİRGİN 94.8205
9A 11392 İdil AKYOL 98,6848
9B 11508 Selin KUTAY 96,1893
9C 11454 Osman DRAMAN 99,1402
9D 11482 Zeynep KAÇAR 98,6068
9E 11506 Defne KÜKRER 98,2138
9F 11451 Elani DONİKER 99,1247
9G 11510 Ceyla Leyla METE 99,6394
9H 11423 Cantuğ CANKURT 99,5299
11477 Irmak HELVACIOĞLU 97,602
10A 11359 Yaman YAZICI 99,48915
10B 11259 Berrin Eylül GÜVEN 99,61515
10C 11249 İrem GABAY 99,30035
10D 11205 Nehir ÇAĞLAR ÇAĞLAR 98,75845
10E 11215 Zeynep Selin ÇİÇEKCİ 99,2183
10F 11268 Berra Nas İLHAN 99,30775
10G 11234 Sarp Doruk EGEMEN 99,5715
10H 11357 Elif YALKUT 99,4406
10İ 11307 Hande ÖZAY 98,69875
11A 11135 Öyküm Ada TUZAK 98,7876
11B 11141 Mısra UZUNOĞLU 98,2902
11C 11055 Duru KARAKÖSE 98,7748
11D 11051 Yasemin KAN 98,7821
11E 10982 Selin BAŞKURT 98,5641
11F 11088 Melis ÖZDEMİR 98,845
11G 11093 Ayşenaz ÖZKAN 98,653
11H 11008 Efe DEMİRAL 98,545
12A 10866 Pelin Kaytmaz 99,11
12B 10893 Defne Özgüven 99,65
12C 10859 Zeynep Karabacak 99,83
12D 10899 Cem Özyalçın 99,32
12E 10954 Rana Aomi Fıçıcı 99,69
12F 10938 İpek Uysal 98,85
12G 10816 Deniz Derin 97,96
12H-İ 10887 Cem Poyraz Özbay 97,84

 

Sınıf İkincileri

Sınıf No. Ad Soyad Ortalama
Haz A 11677 Duru HEVACIOĞLU 97.4819
Haz B 11674 Poyraz GÜRLEYİĞ 96.3504
Haz C 11613 Dila Duru BECEREN 92.1602
Haz D 11579 Çağan ABBASOĞLU 91.4359
Haz E 11781 Ömer Kağan YANIK 98.0867
Haz F 11790 Melis YILMAZ 94.8006
Haz G 11745 Derin TAYLAN 94.1602
Haz H 11600 Ada Tuana AYDIN 96.0945
Haz İ 11719 Emre ÖZGÜL 93.2543
9A 11515 Tolga OĞUZOĞLU 98,4342
9B 11544 Ayda ŞARMAN 96,0433
9C 11548 Nil SOYASLAN 98,5181
9D 11491 Ada KARAYİĞİT 97,7599
9E 11558 Aslı TİRYAKİ 97,0724
9F 11578 Ebrar YILMAZEL 98,6113
9G 11495 Yavuz KAYA 99,5513
9H 11422 Alp Bedri ÇALIM 99,312
11569 Bade YAKIN 97,388
10A 11310 Aslı ÖZER 98,57245
10B 11243 Ece EROĞLU 99,1088
10C 11300 İdil Bike MİFTAKHOV 98,9123
10D 11183 Hazan BAŞARIR 98,41235
10E 11295 Ayşe KÜTÜKÇÜOĞLU 98,82245
10F 11189 Lara BERK 98,5553
10G 11311 Defne ÖZGÜR 99,1613
10H 11330 Eylül SUNAR 98,55745
10İ 11343 Ayşe Zeynep TUNBİŞ 98,2393
11A 11023 Şefika Ceren ERDOĞAN 98,2393
11B 11157 Nehir EROL 98,0342
11C 11155 Zeynep AYGÜN 98,7578
11D 11011 Ayça DERİÇIKARAN 98,4526
11E 11005 Dila DEĞİRMENCİ 97,9483
11F 11054 Zeynep Duru KARACAOĞLU 98,7111
11G 10981 Duru BARBAK 98,4663
11H 10969 Selin ALKAN 97,4372
12A 10914 Emel Sezan 99,08
12B 10895 Aren Özkan 98,92
12C 10894 İdil Özkan 99,29
12D 10952 Beliz Selen Zoroğlu 98,93
12E 10905 Emir Sarı 99,11
12F 10943 Cem Yalçınkılıç 98,08
12G 10822 İrem Duru 97,44
12H-İ 10901 Güzide Duru Saçıntı 97,27

 

Hiç Devamsızlığı Olmayanlar

Sınıf No. Ad Soyad
Haz A 11661 Eda Ermutlu
Haz A 11777 Umut Vural
Haz D 11649 Zeynep Lara Er
Haz D 11651 Delfin Erberdi
Haz E 11587 Güney Aksakal
Haz E 11743 Yaren Taşkıran
Haz E 11781 Ömer Kağan Yanık
Haz F 11652 Melis Erbil
Haz F 11698 Dialra Konu
Haz F 11790 Melis Yılmaz
Haz G 11791 Egehan Yılmaz
Haz H 11600 Ada Tuana Aydın
Haz H 11603 Burak Aydoğmuş
Haz H 11604 Ege Gün Babaçoğlu
Haz H 11759 Ada Tunçbilek
Haz H 11793 Yiğit Emre Yönden
Haz İ 11716 Demir Özdemir
9A 11392 İdil Akyol
9A 11456 Ece Ekin
9A 11515 Tolga Oğuzoğlu
9B 11475 Naz Hanlı
9B 11508 Selin Kutay
9B 11544 Ayda Şarman
9C 11418 Can Kerem Bircan
9C 11519 Elif Naz Öntürk
9D 11491 Ada Karayiğit
9E 11550 Ela Sütçü
9E 11558 Aslı Tiryaki
9F 11406 Billur Zeynep Aydemir
9F 11441 Demirhan Demir
9F 11451 Elani Doniker
9G 11445 Demir Demirkır
9G 11455 Ömer Duru
9G 11495 Yavuz Kaya
9G 11502 Can Koçtürk
9G 11510 Ceyla Leyla Mete
11440 Sezin Darcan
10A 11353 Gökçe Şükriye ÜNÜVAR
10A 11359 Yaman YAZICI
10A 11380 Taylan Poyraz KALFALAR
10B 11297 Selim MAMAK
10C 11250 Beste Güz GENÇ
10C 11274 Lara KANTİK
10D 11205 Nehir ÇAĞLAR
10E 11320 Batu SARANDÖL
10G 11220 Ece DEMİR
10G 11311 Defne ÖZGÜR
10H 11326 Selim SEZEN
10H 11330 Eylül SUNAR
11B 11110 Duru Savaş
11B 11131 İdil Tezerten
11C 11133 Ali Emre Tunç
11D 11090 Arda Özenç
11E 11126 Deniz Şenyıldız
12D 10952 Beliz Selen Zoroğlu
12E 10954 Rana Aomi Fıçıcı



2020-2021 Eğitim Öğretim Yılında Onur Belgesi Almaya Hak Kazanan Öğrenciler

Sınıf No. Ad Soyad
Haz A 11677 Duru HELVACIOĞLU
Haz B 11637 Batu DEMİRKAPI
Haz B 11792 Yağmur YILMAZKARAOSMANOĞLU
Haz C 11613 Dila Duru BECEREN
Haz C 11614 Belfu BERKOL
Haz D 11583 Efe AKDAMAR
Haz D 11731 Doğa Naz SANCAK
Haz E 11743 Yaren TAŞKIRAN
Haz F 11687 Mert KARACAN
Haz G 11760 Enes Tuna TUNCER
Haz H 11600 Ada Tuana AYDIN
Haz İ 11719 Emre ÖZGÜL
9A 11515 Tolga OĞUZOĞLU
9B 11508 Selin KUTAY
9C 11548 Nil SOYASLAN
9D 11438 Sevan DAĞLIYAN
9E 11553 Mina İnci TARAKÇI
9F 11451 Elani DONİKER
9G 11510 Ceyla Leyla METE
9H 11422 Alp Bedri ÇALIM
11440 Sezin DARCAN
10A 11310 Aslı ÖZER
10A 11359 Yaman YAZICI
10B 11243 Ece EROĞLU
10C 11250 Beste Güz GENÇ
10C 11274 Lara KANTİK
10D 11373 Buğra YÜCEBAŞ
10E 11215 Zeynep Selin ÇİÇEKCİ
10F 11268 Berra Nas İLHAN
10G 11311 Defne ÖZGÜR
10H 11357 Elif YALKUT
10İ 11231 Hanzade DURMUŞOĞLU
11A 11137 Cem ULUSOY
11B 11131 İdil TEZERTEN
11C 11133 Ali Emre TUNÇ
11D 11051 Yasemin KAN
11E 10962 Fulya Su AĞAR
11E 11059 İdil KEZER
11F 11054 Zeynep Duru KARACAOĞLU
11G 10983 Selin BAŞTERZİ
11H 10969 Selin ALKAN
12A 10797 Zehra Duru BİLGİN
12A 10866 Pelin KAYTMAZ
12B 10893 Defne ÖZGÜVEN
12C 10878 Ceki Cem LEVİ
12D 10952 Beliz Selen ZOROĞLU
12E 10778 Mustafa Baran AÇIKEL
12E 10786 Eda Su ARAT
12E 10905 Emir SARI
12F 10932 Esma TURAN
12G 10792 Ezgi BAĞ
12H-İ 10901 Güzide Duru SAÇINTI