İstanbul Özel Saint-Joseph Fransız Lisesi
İnsan Kaynakları 

İş Olanakları 

Bu sayfadaki bilgiler özel durumlar dışında Aralık ve Şubat aylarında güncellenir. Lütfen başvurmadan önce açıklamaları okuyunuz.

Öğretmen

2018-2019 öğretim yılı için açık kadro bulunmamaktadır.

Memur

2018-2019 öğretim yılı için açık kadro bulunmamaktadır.

Hizmetli

2018-2019 öğretim yılı için açık kadro bulunmamaktadır.

 

Açıklamalar:

Başvurular ilgili komisyon tarafından ön değerlendirmeye alınır. Pedagojik formasyon eğitimi almış olmak zorunludur. Uygun görülen adaylar görüşmeye çağırılır. Komisyon, görüşmeden sonra en geç 3 iş günü içinde adaya olumlu veya olumsuz geri bildirimde bulunur. 

Kadro açığı varsa özgeçmişinizde; ilgilendiğiniz görevi, daha önce çalıştığınız kurumları ve bu kurumlardan ayrılış sebeplerinizi, medenî halinizi, bildiğiniz yabancı dilleri ve bu dillerdeki konuşma, yazma ve anlama düzeyinizi ve yabancı dil ile ilgili belgelerinizi, sahip olduğunuz bilgisayar sertifikalarını, sigara içip içmediğinizi ve açık adresinizi belirtmeyi unutmayınız. Fransızca işlenen dersler için özgeçmişinizi hem Türkçe hem Fransızca olarak gönderiniz. 

E-postanızın konu bölümüne "... öğretmenliği başvurusu" yazınız. Mesaj bölümünü kesinlikle boş bırakmayınız, kısa bir açıklama (motivasyon mektubu) yazınız; aksi halde cevap olarak sadece açıklama sayfasına yönlendirme adresi gönderilecektir. Özgeçmişinizde İlköğretim'den üniversiteye kadar tüm eğitim bilgilerinizi belirtiniz ve özgeçmişinizi lütfen fotoğraflı olarak gönderiniz.

Erkek adayların ayrıca askerlik durumlarını belirtmelerini rica ederiz.

 

Yabancı dil bilgisi:

Okulumuzda, Fen (Fizik, Kimya, Biyoloji) ve Matematik dersleri fransızca olarak işlenmektedir. Bu alanlarda ders verecek öğretmenlerin fransızcaya hakim olmaları beklenmektedir.

Tüm idarecilerin ve bilgisayar alanında çalışacak memurların fransızcaya hakim olmaları beklenmektedir.

Rehberlik öğretmenlerinin ingilizce veya fransızca dillerinden en az birine hakim olmaları beklenmektedir.

  

Lütfen açıklamaları okuduktan sonra fotoğraflı özgeçmişinizi 
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. adresine gönderiniz.