Murat TOKOĞLU 1976

 

 

Bundan tam sekiz sene evvel fazla zayiat vermeden fakat tek tük çıkan sakallarının da belirttiği gibi sekiz yaş büyümüş olarak bitiren bu karayağız arkadaşımız bütün sene boyunca teybi ile arka sıralardan yaptığı müzik yayını ile arkadaşlarının hoş vakit geçirmesini sağlamıştır.

 

Yatılı olduğu için okul bahçesinde durması gereken arabasını öğlenleri genellikle lokantaların önünde görmek mümkündür. Geçen sene babası sayın Lütfü Tokoğlu Turizm ve Tanıtma bakanı olduktan sonra hakkında çıkan dedikodulara son verebilmek için aldığı nottan daha çok çalışmış görünmeye çabalamaktadır. Kalbini Ankara rüzgârına kaptırdığı halde İstanbul'da hiç rahat durmayan bu arkadaşımızın özellikle Tarık'ın bütün gayretlerine rağmen suçüstü bir resmi çekilememiştir. Yedi senedir sadece gündüzleri sıkı bir şekilde Tarık, Mehmet, Önder ve Turgut'la devam eden arkadaşlığı bu sene uzun kış gecelerinde devam etmiştir.

 

Yüksek tahsilini Tarık ve Mehmet'ten ayrılmamak için Boğaziçi Üniversitesinde yapmaya karar veren arkadaşımızın hayatta en az babası kadar başarılı olmasını dileriz..

 

Turgut Kalkan
"Palmarès 1976"