Haberler

 

yelken duyuru

Yelkencilerimizden Başarılı Sonuçlar...

Öğrencilerimiz 2016-2017 sezonu Okul Sporları İstanbul Yelken İl Birinciliği yarışmalarında başarılı sonuçlara imza attılar.

Öğrencimiz Bartu Özgür yarışmalar sonunda İstanbul 1.si olurken, Alp Baltalı İstanbul 4.sü, Ata Özoruç İstanbul 5.si, Can Dilikoğlu da İstanbul 7. si oldu.

Öğrencilerimiz elde ettikleri bu derecelerle Okul Sporları Yelken Türkiye Şampiyonası'na da katılmaya hak kazanmışlardır. Öğrencilerimizi kutluyor, benzer başarılarının Türkiye Şampiyonası'nda da devam etmesini diliyoruz.

Yelken Takımı sayfası için tıklayınız

 

 

IMG 5634 B haber

Yüzücülerimizden Gururlandıran Başarı

Yüzme Kız Takımımız Türkiye 2.si

Yüzme Kız takımımız Bursa'da yapılan 2016-2017 sezonu Okul Sporları Yüzme Türkiye Şampiyonası Final Yarışmalarında aldığı başarılı sonuçlarla takım halinde Türkiye 2.si olmuştur.

Elde ettikleri bu önemli derece için takımımızı, öğrencilerimizi kutluyor başarılarının devam etmesini diliyoruz.

Yüzme Kız Takımı sayfası için tıklayınız

 

 

IMG 5244 duyuru

Maya Ataç Kurtulmuş Eskrimde İstanbul 3.sü

Öğrencimiz Maya Ataç Kurtulmuş, 2016-2017 sezonu Okul Sporları İstanbul Eskrim İl Birinciliği yarışmalarında gösterdiği başarılı performanslarla kılıç branşında İstanbul 3. sü olmuştur. Öğrencimiz elde ettiği bu dereceyle Okul Sporları Eskrim Türkiye Şampiyonası'na da katılmaya hak kazanmıştır. 

Maya Ataç Kurtulmuş'u kutluyor, benzer başarılarının Türkiye Şampiyonası'nda da devam etmesini diliyoruz.

 

 

 IMG 1329 duyuru

Ritmik Cimnastikte İdil Gürel'in başarıları devam ediyor..

Öğrencimiz İdil Gürel, 2016-2017 sezonu Okul Sporları İstanbul Ritmik Cimnastik İl Birinciliği yarışmalarında gösterdiği başarılı performanslarıyla İstanbul 3. sü olmuştur. Öğrencimiz elde ettiği bu dereceyle Okul Sporları Ritmik Cimnastik Türkiye Şampiyonası'na da katılmaya hak kazanmıştır. 

İdil Gürel'i kutluyor, benzer başarılarının Türkiye Şampiyonası'nda da devam etmesini diliyoruz.

Ritmik Cimnastik Takımı sayfası için tıklayınız.

 

 

IMG 5209 haber

Yüzme Kız Takımımız Türkiye Şampiyonası Grup Yarışmaları 1.si (Sakarya)

Yüzme Kız takımımız Sakarya'da yapılan 2016-2017 sezonu Okul Sporları Yüzme Türkiye Şampiyonası Grup Yarışmalarında aldığı başarılı sonuçlarla takım halinde 1. olmuştur.

Bu dereceyla aynı zamanda Türkiye Şampiyonası finallerine de katılmaya hak kazanan takımımızı, öğrencilerimizi kutluyor, benzer başarılarının Türkiye Şampiyonası'nda da devam etmesini diliyoruz.

Yüzme Kız Takımı sayfası için tıklayınız

 

 

voleybol genc kiz b duyuru

Voleybol Genç Kız - B Takımımız İstanbul 4.sü

Voleybol Genç Kız - B takımımız 2016-2017 sezonu İstanbul Şampiyonası'nda oynadığı maçlarda aldığı başarılı sonuçlarla İstanbul 4. sü olmuştur.

Bu dereceyla aynı zamanda Türkiye Şampiyonası'na da katılmaya hak kazanan takımımızı, öğrencilerimizi kutluyor, benzer başarılarının Türkiye Şampiyonası'nda da devam etmesini diliyoruz.

Voleybol Kız Takımı sayfası için tıklayınız

 

 

 IMG 4788 haber

Yüzme Kız Takımımız İstanbul 2.si

Yüzme Kız takımımız Okullararası 2016-2017 sezonu İstanbul il yarışmalarında aldığı başarılı sonuçlarla takım halinde İstanbul 2. si olmuştur.

Bu dereceyla aynı zamanda Türkiye Şampiyonası'na da katılmaya hak kazanan takımımızı, öğrencilerimizi kutluyor, benzer başarılarının Türkiye Şampiyonası'nda da devam etmesini diliyoruz.

Yüzme Kız Takımı sayfası için tıklayınız

 

 

voleybol genc kiz b 700x300

 

Voleybol Genç Kız - B Takımımız İstanbul 3.sü

 

Voleybol Genç Kız - B takımımız 2015-2016 İstanbul Şampiyonası'nda oynadığı maçlarda aldığı başarılı sonuçlarla İstanbul 3. sü olmuştur.

Bu dereceyla aynı zamanda Türkiye Şampiyonası'na da katılmaya hak kazanan takımımızı, öğrencilerimizi kutluyor, benzer başarılarının Türkiye Şampiyonası'nda da devam etmesini diliyoruz.

 

Voleybol Kız Takımı sayfası için tıklayın

 

 

 

 

haber

Öğrencimiz Bora Biren'den örnek davranış

Konya’da 24-25 Mayıs tarihlerinde düzenlenen Gençler Türkiye Eskrim Şampiyonası flöre erkek final müsabakasında öğrencimiz Bora Biren ve Fatih Güneş arasında hayranlık uyandıracak bir “Fair-Play” davranışı sergilendi.

Milli eskrimcimiz Bora Biren’in, yanlış karar veren hakemi uyararak altın madalyayı rakibi Fatih Güneş’e kazandırması spor çevrelerinde örnek bir fair-play davranışı olarak değerlendirildi ve takdir topladı.

Haberin detayları ve gazete kupürleri için tıklayınız.

 

Bora Biren Sayfası

Eskrim Takımları Sayfası

 

 

DSC 7249

Atletimiz Cankut Erzurum Türkiye 3.sü

 
Denizli'de yapılan Liselerarası Türkiye Atletizm Şampiyonası'nda öğrencimiz Cankut Erzurum 11.47 lik derecesi ile 100 metrede 3., 22,82 lik derecesi ile de 200 metrede 4. olmuştur.

 

Öğrencimizi kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.. 

 

Atletizm Takımları Sayfası

 

 

 

IMG 1037

Yelkencilerimizin büyük başarısı

 

Serra Pelin, Emir Mete, Görkem Yalçınöz ve Ata Özoruç'tan oluşan karma yelken takımımız Bilgi Cup 2014 yarışlarında 22 takımı geride bırakarak 1. olmuştur.

 

Öğrencilerimizi kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz...

 

Yelken Takımları Sayfası

 

 

 

DSC 2089 Voleybolcu kızlarımızın başarıları devam ediyor.

182 takımın katılımıyla yapılan İstanbul Şampiyonası'nda daha önce oynadıkları tüm maçları kazanarak son 16 takım arasına gimeyi başaran kızlarımız, 2. tur grup maçlarında da başarılı maçlar çıkarıp galibiyet serisini sürdürerek, son 8 takım arasına kalmayı başardılar.

Son 8 takım arasında oynanacak olan 3. tur grup maçlarıyla, İstanbul Şampiyonası'nın klasman sıralamasıyla birlikte Türkiye Şampiyonası'na katılma hakkı kazanan takımlar belirlenecek.

Takımımıza final grubu maçlarında da başarılar diliyoruz..

Voleybol Kız Takmımızın maç sonuçlarına, fotoğraflarına ve diğer bilgilerine aşağıdak linkten ulaşabilirsiniz.

 

Voleybol Kız Takımı Sayfası

 

DSC 2089  Voleybol Kız Takımımız İstanbul Şampiyonası'nda son 16 da.

 

Voleybolcu kızlarımız İstanbul Şampiyonası'nda eleme grubundaki güçlü rakiplerini geride bırakarak son 16 takım arasına kalmayı başardı.

Galatasaray Kulübü'nün sporcularını kadrosunda bulunduran Suadiye H.Mustafa Tarman Lisesi'ni zorlu bir maçın sonunda 3-2 mağlup eden takımımız, son olarak grup finalinde yine kadrosunda güçlü sporcular bulunduran TED İstanbul Koleji'ni de net bir skorla 3-0 mağlup ederek İstanbul'da son 16 takımın mücadele edeceği 2.tur müsabakalarını oynamaya hak kazandı.

Voleybol Kız Takmımızın maç sonuçlarına, fotoğraflarına ve diğer bilgilerine aşağıdak linkten ulaşabilirsiniz.

 

Voleybol Kız Takımı Sayfası

sf SJ Sport en Fête 2013

31 Mayıs - 02 Haziran 2013

Sport en Fête sayfasına ulaşmak için lütfen buraya tıklayınız.

 

atletizm Öğrencimiz Cankut Erzurum Liselerarası İstanbul Atletizm Yarışmaları'nda 100 metrede 11.51 lik derecesiyle İstanbul 1.si olurken, 200 metrede 23.49 luk derecesiyle İstanbul 4.sü olmuştur.

Öğrencimizi çalışma ve başarılarından dolayı kutluyoruz..

bora 15 k Öğrencimiz Bora Biren 24 - 26 nisan 2013 tarihlerinde Samsun'da yapılan Liselerarası Eskrim Türkiye Şampiyonası'nda tüm maçlarını kazanarak Türkiye 1.si olmuştur.

Öğrencimizi çalışma ve başarılarından dolayı kutluyoruz.

  

Yarışma Sonuçları

 

Eskrim Takımı Sayfası

 

 

yuzme k Aksaray'da düzenlenen Türkiye Şampiyonası'nda okulumuzu temsil eden Sedef Sezginer 50 metre kelebek ve 200 metre karışık branşlarında 3. olmuştur.

Ayrıca, Sedef Sezginer, Elif Büyüksaraç, Ayşe Özhasman, Ferah Yılmaz, Defne Anlaş ve Doğa Sarıer'den oluşan takımımız genel klasmanda Türkiye 7.si olmuştur.

Öğrencilerimizi çalışma ve başarılarından dolayı kutluyoruz..

 
Yarışma Sonuçları

 

Yüzme Takımı Sayfası