2018 GSÜ İç sınav sonuçları

Öğrencilerimizin ve öğretmenlerimizin inanılmaz başarısını kutluyoruz.

35 öğrencimiz Asil listeden kayıt hakkı kazanmıştır.

 (2 öğrencimiz ikişer bölüme kayıt hakkı kazanmıştır.)

2018 GSÜ İç sınav sonuçları

BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ

Asil liste Sıra Yedek liste Sıra
Ziya Can AKSU 7    
       

ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ

Asil liste Sıra Yedek liste Sıra
Efe Ahmet GÜDEN 1 Koray ÖNDER 2
Ceren DÜZOVALI 2    
Aslı ŞARA 3    
Cenk MAKARA 8    

MATEMATİK

Asil liste Sıra Yedek liste Sıra
       

FELSEFE

Asil liste Sıra Yedek liste Sıra
Yunus KAVRUK 1    
Ceyda Canan ÇAĞLAR 4    
Yankı KULAKÇI 7    
       

HUKUK

Asil liste Sıra Yedek liste Sıra
Doğa PINARLI 3 Ceren DÜZOVALI 1
Eda Zeynep ÇELİK 7 Çağla ONARAN 4
Tan DEDEBAŞ 10 Yağmur SEVİMLİ 11
İdil Serra FRİDİN 11 Hikmet Nursu SOFUGİL 12
    Mert Gürsu GÖKÇEN 13
    Başak BÜYÜKKÜRKÇÜ 14
    Emre Arda ARISOY 15
    Eylül Yağmur KARAKIŞLA 16
    Cenk MAKARA 21
    Serra BÖRÜ 27
    Tayhan ÖZEN 33
    Zeynep Asu KARADUMAN 37
    Ceren Deniz YÜKSEL 39
    Sarp ÇALIŞKAN 42
    Alp TAHMAZ 51
    Yankı KULAKÇI 53
       

İKTİSAT

Asil liste Sıra Yedek liste Sıra
Yasmin BEYHAN 1 Ceren MUTLU 5
İdil KARATEKE 5 Gamze Lal LEVENT 6
Yağmur SEVİMLİ 6 Tayhan ÖZEN 7
Hikmet Nursu SOFUGİL 7 Zeynep Asu KARADUMAN 10
Emre Arda ARISOY 8 Ceren Deniz YÜKSEL 12
Eylül Yağmur KARAKIŞLA 9 Sarp ÇALIŞKAN 15
Sanem KAYHAN 10 Ceylin EKMEKÇİOĞLU 18
    Alp TAHMAZ 26
       
       

FRANSIZ DİLİ VE EDEBİYATI

Asil liste Sıra Yedek liste Sıra
Saime Alara ÜN 5    

İLETİŞİM

Asil liste Sıra Yedek liste Sıra
Çağla ONARAN 1 İpek YÜCEL 1
Sarp ÇALIŞKAN 9 Ceylin EKMEKÇİOĞLU 3
    Saime Alara ÜN 13
    Alp TAHMAZ 15
       
       

İŞLETME

Asil liste Sıra Yedek liste Sıra
Ceren DÜZOVALI 2 Zeynep Asu KARADUMAN 4
Başak BÜYÜKKÜRKÇÜ 5 Sarp ÇALIŞKAN 7
Cenk MAKARA 6 İpek YÜCEL 9
Dila ÖZMEN 8 Ceylin EKMEKÇİOĞLU 11
    Alp TAHMAZ 21
    Yankı KULAKÇI 27
       

SOSYOLOJİ

Asil liste Sıra Yedek liste Sıra
Tayhan ÖZEN 1 Saime Alara ÜN 6
Zeynep Asu KARADUMAN 4 Ceyda Canan ÇAĞLAR 8
Ceren Deniz YÜKSEL 5 Yankı KULAKÇI 15
İpek YÜCEL 7    
Ceylin EKMEKÇİOĞLU 9    

ULUSLARARASI İLİŞKİLER

Asil liste Sıra Yedek liste Sıra
Mert Gürsu GÖKÇEN 2 Gamze Lal LEVENT 7
    Tayhan ÖZEN 8
    Zeynep Asu KARADUMAN 12
    Ceren Deniz YÜKSEL 15
    Sarp ÇALIŞKAN 18
    İpek YÜCEL 21
    Ceylin EKMEKÇİOĞLU 22
    Alp TAHMAZ 33
       

SİYASET BİLİMİ

Asil liste Sıra Yedek liste Sıra
Serra BÖRÜ 4 Tayhan ÖZEN 1
Ceren MUTLU 8 Ceren Deniz YÜKSEL 5
Gamze Lal LEVENT 10 İpek YÜCEL 8
    Yankı KULAKÇI 23